Černá ovce (2011) (TV film)

Takhle špatný český dabing už jsem dlouho neslyšela. Je to ten typ, kdy je v pozadí slyšet originální zvuk.

Jackass for Girls (2010)

Jelikož jsou to zřejmě nějaké amatérky, tak bych řekla, že to docela ujde.

Batesův motel - Marion (2017) (epizoda)

Emma zjistí, že Norma Batesová je mrtvá. Sdělí to Dylanovi. Marion dorazí do motelu.. Norman jí řekne, že Sam Loomis je ženatý, a ona se jede přesvědčit k němu domů. Při hádce matka Normana nutí, aby uznal, že je skutečná. Norman vycítí, že matka bude chtít Marion zabít... ,,Nic se nevyrovná tomu, když blázen prohlašuje, že má jasno´´.

Zpětná reakce (1996)

Mám ráda filmy odehrávající se postupně na více místech. Tento to dokonale splňuje. Hodně akce, napětí. Má pro mě jen trošku jednu chybu. Ani to neumím popsat. Děj je takový trochu nesourodý. 90 %

Noc plná zázraků (2011)

Přesně jak je napsáno. Jen s tím menším rozdílem, že na Lásku nebeskou se to nedotáhne ani náhodou. Ale jako neamerický film SUPER. Po shlédnutí 2. dílu musím říct, že tento je o dost lepší. No uvidíme co s námi udělá 3.

Batesův motel - Série 1 (2013) (série)

Úžasně nastartované po prvním dílu. Jsem celá natěšená, jak to bude dál !!! Nejlepší seriál dnešní doby. Nakonec to bylo pěkně a přesně řečeno v páté sérii - ,,Někdy matku vidím, i když tam ve skutečnosti není. A někdy se jí i stanu.´´ A scénáristy to bylo dovedeno téměř k naprosté dokonalosti - a to sice, když se lidé v okolí chovali k Normanovi, jako by byl skutečně Norma, a to ve chvíli, kdy my ho vidíme jako Normana. Ke konci 3. série to začínalo být čímdáltím zajímavější. ,,Budeme navždy spolu. Bude to krása"...

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Tyhle různé kriminálky Miami, Las Vegas, Útvar pro zvláštní oběti, jsou všechny dobré. Nejvíc mě na nich zaujalo to obrazové zpracování. Ukazuje například, jak kulka přesně vletěla do těla, pak je to zvětšené, jak tam projíždí těmi orgány...

Ulice (2005) (seriál)

Jedna ze stálic. I po letech vysílání je seriál stále dobrý. Samozřejmě se to liší díl od dílu, ale pořád se dá na to koukat.