Noc v Roxbury (1998)

Takoví slabší sráči kluboví,slabší hudba i když kultovní 90tky,méně švihlé postavy.Na jedno podívání možná,na podruhé ale už všechny tři opakující se gagy znáte takže dvě hvězdy za hudbu,zde ne moc dobrého ferella.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Na konci až moc přeslazené,ale přesto skvěle zahrané hlavním triem.Byl by to pěkný námět jen to trochu dopilovat.Pittova role byla těžkopádná,jako by to nehrál ani herec a nevím proč tomu tak mělo podle Bresta být.Sice bylo od smrtky pěkné že Claire za otce dá alespoň Pitta,ale až takové dřevo?:)No lepší asi jak drátem do oka,určitě přestala hned truchlit.Být to lepší dám hodnocení vyšší ale je to fakt zbytečná slaďárna se spousty klišé a noblesnímy dialogy.

Vodonoš (1998)

První film co jsem viděl se Sandlerem a možná díky tomu že to pro mě bylo nové se to dalo jaksi z nostalgie mi to nevadí ani dnes,i když taky nenadchne.potěšila "členka hákového kříže Fairuza"..

Con Air (1997)

Kultovní klasika 5* holywoodu.Nový neotřelý nápad plejáda herců Od cage,Cusacka,Malkowiche,Treja po Buscemiho.Krásně a s láskou natočený film s kvalitní hudbou a efekty.Jasný snímek který zaujme po letech nováčky a znalé neurazí na podruhé,na potřetí,na...ntou

Hra (1997)

Divím se že mi tenhle skvost unikl a viděl jsem ho až dnes(2014).Bombovní akce od začátku do konce a falešný konec před pravým mi otevřel hubu dokořán.Geniálně promyšlený film který má své hodnocení právem.5*

Jackie Brown (1997)

Jedno z nejlepších děl pana T,famózně zahrané role,plejáda mých favoritů a geniálně vymyšlený podraz na Samuela L.J.Vtípky na téma žen,zbraní a krásný záběr na Fondiny nožky:)

Mandragora (1997)

Hutný,depresivní a odpoduvý film,který se ani nikomu nedá dopručit.Viděl jsem filmy typu "bony a klid" a "my děti ze stanice Zoo" ale tohle jde dál.Když pominu Salo který byl vtažen spíše do toho sexuálně deviatního hnusu,tak u mandragory jsem prožíval asi největší deprese.Zbytečně zmařený život,Homo pasáctví,Aids,drogy a pak smrt v kabince,dva metry od svého otce...který pro hrdinu chtěl jen aby žil jako normální člověk.Amatérské hraní zcela vyvažuje prostředí,vzhled pasáků a celé story..Rozhodně doporučuji všem kteří rádi vidí filmy s tématikou temné strany měst.Snímek je ale dost krutý takže soap operu "na potom" rozhodně u sebe.Za to jak mě film zdeptal dávám full five.Horší na tom je že něco se natočilo podle pravdivých výpovědí..

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997)

+Je to podle hry +je tam dost postav ( i když většina je mi nesympatických) -efekty dle rozpočtu -nesympatické postavy -chybí i Lambert a vůbec většina se obměnila -dialogy!!! Dialogy psala pravděpodobně opice, které málo platili, přistihl jsem se že jsem si film pustil znova a zaměřil se přímo na ně. Doporučuji se nad tím pozastavit. Tak blbé dialogy jsem totiž neviděl nikde. On se jede turnaj po desetiletí, zlá strana musí desetkrát vyhrát, nevyhráli a mají utrum. No ale Shao Kahn prostě otevřel jen tak bránu. Klíčem k tomu je Sindel, proč? No proto, jen tak for fun. Na některé postavy asi nezbyly prachy, tak alespon o nich je zmínka že hned byli zabiti. Nechápu proč a systém odpovědí na otázku mi přípomíná rčení hluchý s blbým. Jediný rozhovor postav nemá hlavu ani patu. A ty silácké řeči jsou ryzí klišé bez nějakého významu. Víc než jednu hvězdu nemůžu dát.

Tváří v tvář (1997)

Bomba a absolutní špička s těma nej tvářemi holywoodu.Geniální nápad a neustálá akce s pocitem svízelnosti a fanděním hlavní postavě.Nevím komu ale fandit víc,zda Cagevi nebo Travoltovi,vždyť si měněj ty xichty co chvilka a oba hrají parádně.Tenhle Snímek snad nemůže nikoho ani urazit a nebavit.

Maniak (1996)

"No ty vole!!!" tuto větu jsem nikdy během jednoho filmu tolikrát neřekl.Reese pro mě po dnešku není jen pravá blondýna a uznávám že umí hrát,když má dobrou roli.Kiefer musí být maniakem i v reálu jinak si to vysvětlit neumím.Ke konci jsem měl chuť dojet k němu domů a dát mu řádně po hubě.Škoda že zde nejsou fotky k filmu,každému by hned došly fráze v komentářích o pohádkové předloze.Film jako celek pobaví,není to rozhodně top ale na jedno-dvě podívání určitě postačí.Už jen kvůli tomu prostřelenému pysku:)4*