Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 4 body
johnster
Jan Martínek
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Animovaný
Akční
Drama
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Česko
Československo
Velká Británie
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
Hotel Rwanda
(2004)
Hra
(1997)
Prokletý ostrov
(2010)
Šestý smysl
(1999)
Francouzská revoluce
(1989)
21 gramů
(2003)
12 opic
(1995)
Kult hákového kříže
(1998)
Dvanáct rozhněvaných mužů
(1957)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(6)
Lazarus
DonBrodka
Markuss
salvia
barustta
matejuovka
Časové pásmo bylo změněno