Princezna a námořník (2001) (TV film)

Bože princezna a vojáček chtějí být spolu ale bohužel nemůžou, tak si prostě hledají cestu necestu k sobě no příběh není špatný ale herecky se nevybral dobře protože dané osoby se do něho nehodily. Film působí velmi normálně a dvakrát nezaujal je to prostě jejich kultura a snaží se být dramaticky a romantický a hodně což pravdou není.

Blades of Courage (1988) (TV film)

Herci a hudba my nesedli což je škoda a moc brusle nepředvedli bohužel slabši sportovní okamžik z ledu.

Ledové království (1978)

Opět slabě zajímavý sportovní okamžik a tal snad někdy tyhle brusle se rozjedou na tolik že nebudu věřit svým očím, hudba je slabá.

Ledové ostří 2 (2006)

Tady se změnilo celkem dost ale to nemění nic na mojich pocitech, opět jsem viděl možná trošku horší pokračování.

Ledové ostří (1992)

Nesedli mi prostě herci, sportovní bruslení je v pohodě a slušně se na to kouká příběh slabší.

Zkažená mládež (2007)

každá mládež je zkažená a když už se vrháme do takového filmu musíme solit jinak to bude klasický příběh který moc nenabídne, šikana se musí proměnit v krvelačnou odplatu, a když k ní nedojde a skončí špatně tak musí být příběh pojat více dramaticky.

Hanebný pancharti (2009)

No já mu asi nepřijdu na kloub, bylo to zajímavé celkem slušně ale neoslovilo.

Zbav nás od zlého (2009)

Něco málo je na tomhle filmu zajímavé ale není to prostě to co jsem viděl u podobných, ne vždy vzít do svých rukou zákon je skvělé a strhující.

Strašáci (1971)

Tohle nebylo zlé ale bylo to slabé, žádné pořádné napětí a vůbec to nemělo atmosféru jako jeho předchůdce přesto jsem rád že jsem to viděl herci aspoň potěšily.

Zombie Apocalypse (2011)

Další zombie akce a pokus nebyl zas až tak špatný přeci jen se líbil, je tam pár světlých stránek ale zase pár věci co nemusím bohužel.