Hanebný pancharti (2009)

Konečně jednou zase Tarantino natočil dobrý tarantinovský film. Brad Pitt nikdy nezklame, ovšem nepřekonatelná je role CH. Waltze alias plk. Hanse Landy. Přesně takhle vypadá úlisný, vyčůraný ba i chytrý esesák.

G. I. Joe (2009)

Slaboduché, i ty některé triky budou za nějaký krátký čas zastaralé. Brendan Fraser tam má pěkný štěk a Dennis Quaid, tak takovou děsnou roli jsem u něj ještě neviděl. Nakonec jsem u toho usnul. Na to, jakou to mělo reklamu, tak nic moc.

Forrest Gump (1994)

Co dodat po takové době k tomuto skvělému filmu? Nic. Snad jen: díky Forreste za příjemně strávený čas s tebou.

Experiment (2010)

Hodnocení zde podle mne absolutně neodpovídá skutečnosti. Film je daleko lepší a stoprocentně stojí za zkouknutí. A výkon Foresta Whitakera je oskarový, v původním znění je to ještě větší zážitek. Jak se z lidí mohou stát hovada snadno a rychle. Řekl bych, že se to přesně trefuje do dnešní doby, kdy prachy jsou nade vše.

Drsná Planina (1979)

Soukupova práce je poznat. Ze silného tématu film takřka o ničem. Nebýt kvalitního hereckého obsazení, tak na to nečumím. Hudba tento film navíc ještě dorazila, opravdu se k tomu velice "povedla", je nejslabším článkem tohoto výtvoru.

Čarodějův učeň (2010)

Jay Baruchel nebyl vtipný, jen se o to velmi, skoro až překotně a nepřirozeně snažil. Film je z toho slabšího soudku. Mrzí mě to, docela hodně jsem od něj očekával, už kvůli Nicolasi, ale scvrklo se to na jedno velké máchání rukama a toť vše.

2012 (2009)

Tak nás Hollywood obdařil zase jedním směšným filmem. Záchrana světa v americkém podání. Velmi, velmi, ale opravdu velmi přitažené za vlasy. Film vidět a zapomenout.