shyster

Stanislav P.

okres Děčín

1 2 3 4 5 6 9 18 26 34
    • 27.1.2013  22:46

hezke zpracování, ale ten prosťoučký příběh s nulovou zápletkou a s otřesným Jimem Sturgessem.

• 21.1.2013  23:38

Příprava na silnější období. Co mě občas dost štvalo, byla zvolená hudba, která ve zlatých časech Scorseseho gangsterek byla naopak hnacím prvkem. Tady mě naopak rozptylovala (samozřejmě s výjimkami).

• 15.1.2013  12:22

Oskarové kvality tohohle filmu mě minuly, ale jako normální film se mi líbil i s vědomím, že za měsíc si na něj ani moc nevzpomenu.

• 6.1.2013  11:17

Jen citová vyděračka. A ten Senn Pean tam tak silně pokukuje po Oscarovi až to není hezký.

• 6.1.2013  01:53
    Zabít tiše (2012)

Strašně ukecaný a v podstatě nudný. Dik za pár těch vychytávek.

• 5.1.2013  22:14

Spíš by se to hodilo na nějaký krátkometrážní film, ale budiž...

• 26.12.2012  16:02

Nedokoukáno, ale to jen proto, že postavy říkají strašný hlouposti a všechno se tváří být strašně cool a ono je to jen trapný.

• 25.12.2012  12:24

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek.

• 10.12.2012  13:56
    Divoši (2012)

Já prostě nemůžu zvednout hodnocení tomuhle filmu, protože lže, a to ani přesto, že Oliver Stone to má suprově zrežírovaný a po technické stránce se to blíží jeho nejlepším dílům. Chyba je ve scénáři, kdy nám příběh vypráví Blake Lively, která představuje rozmazlenou bohatou Američanku a chce po nás, abychom ji litovali a nějak se s ní spjali. Chyba je i u třech hrdinů, kde bychom by jsme se o ně měli bát, ale oni to jsou vlastně bad-ass. Další problém vidím v naprosto unikátním přerodu jednoho z těch tří, kdy na začátku je buddhista a nakonci by všechny vyvraždil. A takhle bych mohl ještě pokračovat (úsměvná role pro Salmu Hayek). Vedle režiséra tu ještě ale exceluje Benicio Del Toro.

• 3.12.2012  09:53

Hardy tu má herecké prázdniny a tak se musím koukat, jak Shia LaBeouf vůbec nestíhá a přehrává. Snaží se to být osudový, ale na to je to až moc zkratkovitý a krátký.

• 3.12.2012  09:51

Když vezmete slavnou a kvalitní značku a takhle je vyprázdníte, tak nečekejte, že za to budete ještě pochválený. Nudná konverzačka bez jakékoliv špetky akce či napětí s nesmyslným putováním dvou nezajímavých hrdinů od nikudnikam.

• 28.11.2012  11:01
    Patrola (2012)

Skvělý film o práci policistů v LA. Ústřední dvojici to slušně klape a věříte jim všechny ty proslovy o velké rodině, protože v jejich případě to tak asi i bude. Režisér a scénarista v jednom zvolil nezvyklý postup, kdy je nám příběh a budování postav ukázáno v malých příbězích, které dohromady vytváří pevný celek.

• 27.11.2012  11:58

je to vtipné a vypointované a netrvá to dlouho.

• 27.11.2012  11:42

Mě ten film minul velkým obloukem, nebo aspoň ty kvality, které na něm ostatní vidí. Nenudil jsem se, neusnul jsem, hudba hezká, ale příběhově mě to ničím nezaujalo.

• 20.11.2012  14:22
    Sinister (2012)

Já vám kašlu na nějakou rutinu a jednotvárnost. Ta atmosféra s tou nepříjemnou hudbou u mě způsobila hodně hnědý trenky. Konec je už mírně slabší oproti tomu, co předcházelo.

• 14.11.2012  09:21

No, nemá to takové grády a v podstatě to zachraňuje jen Hill a focení s mimozemšťanem.

• 13.11.2012  13:32
    Total Recall (2012)

Dávát tomu lepší hodnocení jen proto, že mě to neurazilo, se nedá. Od letního blockbusteru očekávám o hodně víc.

• 2.11.2012  22:38

Takový nemastný, neslaný mišmaš, který neví, co chce být. Jestli ulítlou komedií či retrem či hororem.

• 18.10.2012  13:29

Už je to taková obehraná páska. Stejné schéma a v podstatě stejný příběh, kde bohužel je už jen pár výtečných fórů, pár obstojných a řada hluchých míst.

• 27.9.2012  23:25

Takový chudý bratříček Pána prstenů - stejný nájezdy kamer, stejná epičnost, naopak ochuzený příběh, charaktery jen načrtnuty a v druhé polovině se jen vše připravuje na velkou bitvu a pronášejí se velká slova. Jen ta Kristen Stewart mě tam dost štve, ta holka mě ještě v ničem nepřesvědčila.

• 27.9.2012  23:23

Je to taková oddechová zábava, která trošku drhne, co se nelogičností týče, ale Will Smith si to s ostatními užívá.

• 23.9.2012  13:31
    Šéf (TV seriál) (2011)

Řadím to jednoznačně do mého TOP 10 seriálů a mezi 3 nejlepší dramatické seriály. Naposledy mě takhle do kolen dostali Sopránovi a Lost. Dal jsem to na jeden zátah a tak se mi před očima krásně rozvíjí propracovaný příběh s propracovanými postavami. První a poslední díl byla taková třešňička na dortu.

• 17.9.2012  20:19
    Newsroom (TV seriál) (2012)

Sračka schovaná za kulometnými dialogy, které nikam nevedou, jen dokazují, že Aaron Sorkin se tu až moc zahleděl do svého scénáristického talentu. Negativa tu je dost, od dílů, které postrádají jakoukoliv gradaci, směšný americký patriotismus, veškeré dialogy končící řevem uprostřed sálu, aby se vidělo, že oni teď řeší něco strašně důležitého, přes otřesnou a na ránu čekající postavu Maggie a další karikatury a nijak se nevyvíjející postavy. U Studio 60 jsem to viděl ještě moc růžově, pak přišla Sociální síť a já si toho začal všímat, no a teď přišlo tohle. Prostě Sorkin není můj šálek kávy.

• 17.9.2012  20:12

Nekompromisní česká verze Top Guna. Je to prostě náborový film a řeči typu, že to takhle ve skutečnosti není a nefungovalo tady prostě neplatí. To musí být jasný všem, ale ta úvodní část je skvělá i po letech. Škoda, že na konci to už ztrácí dech, ale i tak solidních 70%.

• 21.8.2012  09:55

Je to tak na pomezí 3-4 hodnocení, ale bohužel ten konec je už takový opakování, co bylo před chvíli viděno. Jinak jako mlátička a vyvražďovačka na vysoké úrovni. Hlavně ten začátek mě velice nadchnul.

• 20.8.2012  21:31

Nejsem žádný milovník hororů a nemám je tak nakoukaný, ale pro každého takového to musí být ráj na zemi. Film si nepokrytě dělá srandu ze všech těch vyvražďovaček a v podstatě i tento film pokračuje ve šlépějích Nolanových Batmanů a snaží se být za každou cenu realistický. Jinak bych do popisku spíš napsal, že se jedná o thrillerovou komedii, protože já se v kuse smál.

• 17.8.2012  09:59

Velice příjemně mě to překvapilo. Podle názvu bych čekal film ve stylu Cloverfield či District 9, ale režisér mi nabídnul krásný pro mě atmosferický film s nějakou vypovídající hodnotou (v některých pasážích jsem si připadal jako u snového filmu Aguirre, hněv boží. Po závěrečných titulcích jsem byl mírně zklamaný z konce, ale jak se to ve mně vyleželo, tak se můj názor mění.

• 12.8.2012  22:54
    Piráti! (2012)

Na Wallace a Gromita to nemá. Je to tak ne úrovni Slepičího úletu, i když trošku zaostává. Jinak každý záběr je prodchnut tolika nápady až to nelze ani sledovat.

• 12.8.2012  22:53
    Úlovek (TV seriál) (2009)

První dva díly si to hraje na Scarface po britsku a díky Tomu Hardovi to je uvěřitelný a dobrý. Druhý dva díly se změní a začíná se hrát na osudovou notu a v posledních minutách jde o Kmotra po britsku a tady už to druhý manželský pár tak neumí. Mrzí mě jen Tom Hardy, jak skončil. Zasloužil by si lepší ukončení.

• 5.8.2012  20:28

Takhle se má zakončovat trilogie!!! V rámci trilogie je to důstojný zástupce. Velice chytře napsaný film a podle mého názoru i jeden z nejlepších komiksových filmů vůbec. Nolan se nevyvaroval chyb z Počátku a první třetina je hodně ukecaná a hodně vysvětlovací a je tu dost postav, který se až zbytečně představují na to, jak málo jsou na plátně. Jinak musím Nolana pochválit za to, jakou myšlenku celého filmu předvedl a hlavně jak. Od převzetí Gothamu žoldáky jsem ani nedýchal. Takže na Nolana prostě klasicky kvalitně odvedená práce.

1 2 3 4 5 6 9 18 26 34