• Krátkometrážní

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Mě se to líbilo. Není to žádná extra novinková věc (už tu byla i podobná redakce), ale zase abych to hodnotil odpadem to ne! Budu koukat i dál.

Sex ve městě 2 (2010)

Nevím čím to je, ale mě druhé filmové pokračování skvěle bavilo! Troufnu si říct že i trochu víc než filmoví díl první... asi to bude tím že tohle je prostě nové... Rozhodně jsem se bavil od začátku do konce. To že film je kýč jak bič, je jasné už ze začátku, ale mě se to líbí. U Sexu se totiž nedá nic jiného čekat... i tak to ale tvůrcům hltám! Pro mě 5*!

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Největší odpad podzimu který běží v TV!!! Porota uplně na houby... Troška? jaký má Šeredová talent? Habera si hraje na NEJ borce, a Adéla je uplně mimo..... ODPAD

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

V poslední době jsem si seriál šíleně zamiloval. Není díl co bych se nepobavil!

Super drbna (2007) (seriál)

Čím víc jsem na seriál koukal tím víc mě vtáhl do svého děje. Je trochu složitější najít si k někomu cestu přes ty všechny skándály, peníze a vším co si oni mohou dovolit. Nejvíce mě tedy zaujala postava Blair. Osobně mám takové "svině" rád, ale i ona má momenty kdy by jí člověk litoval... Podle mě dobře napsaný seriál pro lidi v mém věku. Jen těch peněz je tam až až...

Evita (1996)

Lepší muzikál prostě není. Evita u mě bude vždy na prvním místě. Trochu tomu asi i nahrává má oblíbenkyně Madonna, ale když na to opravdu kouknu bez zaujetí, nemám co tomuto filmu vytknout. Na zpívajícího Antonio Banderase jsem si zvykal asi trochu dýl... ale to neznamená že by film nebyl perfekní. Docela mě štve že Madonna nebyla ani v nominaci na Oscara. Madonna v tomto filmu podala úžasný výkon, nejlepší za její kariéru.

Prázdniny (2006)

Parádní podívaná. Když jsem na to koukal čekal jsem něco jiného, výsledek byl lepší. Obsazení Cameron D. a Kate W. - parádna! Jeden z mála filmů ke kterým se často a rád vracím.

Klářino srdce (1988)

Zajímavá podívaná. Chvilkama je to sice trochu táhejší, ale s tím se u filmu tohoto žánru musí počítat. Whoopi opět ukázala že umí!