Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krátkometrážní
  • Akční
  • Animovaný

Poslední recenze (377)

plakát

Lockdown (2021) 

Otázkou je, zda Locked Down je film, který neví čím chce být, a nebo naopak jde o film, který moc dobře ví čím je ale potřebuje nalákat i nějaké ty diváky. Posledních dvacet minut filmu působí jen jako extra přidané stránky ve scénáři jen a jen ve víře, že tato část naláká diváky. Mě to oblblo. Film má dobré momenty, vztah a trápení hlavní dvojice se dobře rozvíjí, ale divák se při sledování nemůže zbavit dojmu, že mu byl film prodaný klamavě. Film bych o 30 nebo 40 minut zkrátil a zase tak moc bych o nic nepřišel.

plakát

Hlava Medúzy - Hlava Medúzy (2021) (epizoda) odpad!

Co o to, jestli herci přijmou placenou práci, ale to si nikdo z vedení nepřečte scénář než vypíše šek na financování celé produkce? Snad scénář je základ, tohle už sepsané na papíře muselo vypadat jako blbost kterou je lepší nenatočit.

plakát

Call Me Kat - Plus One (2021) (epizoda) odpad!

Ne. Pustil jsem si to jen a jen ze zvědavosti protože je to vlastně Americká verze Britského seriálu Miranda který je dokonalost sama a dodnes si ho rád pustím. Tohle se ale nepovedlo. Některé recyklované vtipy z původní verze, které zní najednou hůř protože jsou špatně načasované, a nové originální vtipy naprosto nepovedené. Miranda byla potrhlá vtipná a odrážel to i její obchod s vtipnými předměty, Kat ale zní jak osamělá nechtěná duše s kavárnou s kočkami. Uděláte stokrát líp když si pustíte Mirandu a je to. Divil bych se pokud by tento seriál přežil první sérii.

Poslední hodnocení (5 873)

Nikdo (2021)

18.04.2021

Neporazitelný - That Actually Hurt (2021) (epizoda) (S01E05)

14.04.2021

Neporazitelný - Who You Calling Ugly? (2021) (epizoda) (S01E03)

14.04.2021

Miley Cyrus: Angels Like You (2021) (hudební videoklip)

11.04.2021

Miley Cyrus ft. Dua Lipa: Prisoner (2020) (hudební videoklip)

11.04.2021

Thunder Force (2021)

11.04.2021

The Father (2020)

06.04.2021

The Mauritanian (2021)

06.04.2021

Breaking News In Yuba County (2021)

06.04.2021

Reklama

Poslední deníček (21)

Kim Cattrall živě, aneb Samantha & Sex ve Městě

Když bylo koncem února oznámeno, že se Kim Cattrall osobně dostaví na promítání svého nového seriálu Sensitive Skin na Dublinském filmovém festivalu, a následně po promítání udělá veřejné Q&A, věděl jsem, že tam nemohu chybět. A nechyběl.

 

Celý report a více fotografií najdete v tomto reportu! :)

 

Kim celé promítání uvedla krátkým interm, kde řekla něco málo o seriálu, o čem to je a pak sál opustila (šla dělat rozhovory pro novináře). Když projekce skončila za potlesku přišla Kim, posadila se a Q&A začalo.Plusem ale bylo, že její otázky a odpovědi zabraly 45 minut. Poté přišla řada na otázky od fanoušků. Čtyři fanoušci, čtyři otázky a pak už bylo na čase končit.

Když ona moderátorka večera řekla, že už končíme protože už došel čas tak Kim poděkovala, vstala a hned si to namířila ke mě! Nekoukala ani napravo ani nalevo prostě rovnou ke mě! U během Q&A jsem měl foto připravené i fix. Poté jsem jí poprosil ještě o jeden podpis (na obal DVD Sex Ve Městě). Když si všimla, že je tam napsáno "Sex ve Městě" a ne anglicky "sex and the city" tak jsem jí řekl, že je to česká verze, stejně jako já, chytla mě za ruku, podepsala to, a poděkovala. Já děkoval ještě poté, co odešla.

 

A ještě jednu věc dodám. Ve skutečnosti vypadá mnohem líp než na obrazovce či fotografiích.. kdo by tomu věřil co?!?

 

 

Kim Cattrall živě, aneb Samantha & Sex ve Městě

Reklama

Reklama