Planeta Česko (2017)

Dokument si na nic nehraje a tou nejhezčí formou ukazuje krásy našeho bezprostředního okolí. Díky za to.

Zoolander (2001)

Dnes po desátém shlédnutí přidávám hvězdu, protože se pokaždé bavím a vlastně ani nevím, co bych filmu vytknul. Ano, je to blbost, ale parádně udělaná.

Přepadení v Pacifiku (1992)

Je trochu smutné, že Seagalovo nejlepší film příšel tak brzy, a potom už to šlo jen níž a ještě níže. Zároveň je fajn, že alespoň něčeho takového dosáhl, protože další kvalitní film už nenatočil.

Ospalá díra (1999)

S každým dalším shlédnutím i po téměř dvaceti letech se vždy ujistím, že jsem pět hvězd dal správnému filmu. Neznám žádnou jinou takhle roztomilou strašipohádku :)

Batman začíná (2005)

Po několika letech znovu shlédnuto a opět jsem se ujistil, že 5 hvězd je naprosto zasloužených. Batman nikdy nebyl můj šálek čaje hlavně kvůli podivné filmové "komiksovosti", které jsem nikdy nebyl příznivcem. B.B. je však naprosto syrový, s geniální hudbou a až na závěrečnou romantickou scénu bez poskvrny výborný scénář, obsazení, kamera a vůbec všechno co si člověk může přát.

Adamova jablka (2005)

Hned po prvním shlédnutí se film zařadil mezi mé nejoblíbenější. Není co dodat - sežeňte, pusťte si.

Osvícení (1980)

Není to tak dlouho, rozhodl jsem se odškrtnout další z filmů, který by šlověk měl vidět. Od té doby jsem film shlédnul 5x. Až na herecký výkon Shelley Duvall, který je pro mě totálně mimózní a hodný leda tak divadelního představení v mateřské školce, je film brilantní ve všech ohledech.

Vlk z Wall Street (2013)

Už je to dlouho, co mě nějaký film dokázal přikovat na 3 hodiny. Skvělá kamera, bez hluchých míst, úžasný LDC!

Plán útěku (2013)

Franto, CAJK! A za krátkou scénu kdy Arnold drží samopal z vrtulníku a "kosí" ala Komando přidávám jednu hvězdu jako bonus!