S čerty nejsou žerty (1984)

Nejlepší čertovská pohádka,která byla natočena. Možná i nejlepší Česká pohádka vůbec. Víc pohádkovější to být nemůže!! :)

E.T. - Mimozemšťan (1982)

E.Týho jsme viděl naposledy asi před 10lety a už jsem si ho moc nepamatoval. Dnes jsem si ho pustil a oživil jsem si jednotlivé scény,které jsem si pamatoval a musim říct ,že to prostě nemá chybu. Tohle nikdy neomrzí... E.T volat domů :)

Drive (2011)

Gosling jako párátkový král s rukavičkami. Film určitě nesklame a neurazí,ale jsou tam na mě moc dlouhé pasáže bez akce či napínavé muziky a konečně když graduje konec,je tak nějak nedodělán...

Muži v naději (2011)

Tak takhle dlouho sem byl naposled nadšený,zaujatý a otřesený z filmu Ženy v pokušení. Lepší to snad být už nemohlo a proto dávám zlatého bludištáka za perfektní příběh a výborné herecké výkony.

Barbar Conan (2011)

Dokonalá onanie. Dvě hvězdičky dávám za Momoi hlas a Rona Perlmana.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Neskutečné? Impozantní? Jedinečné? Grandiózní?...Ano! A ještě mnohem více! Marně hledám slova pro tento velkolepý seriál z knižní předlohy G.R.R. Martina. Neočekávané se stává neočekávanějším a očekávané perverznějším či drastickým,tam už si každý dosadí to správné slovo, abych tu neupřednostňoval některé z rodů. Fckn, když stejně nikdo neví jak to skončí! P.S. Nede ,doufám,že vstaneš z mrtvých! :D

Captain America: První Avenger (2011)

Začátek a konec filmu mě hodně bavili,to se musí nechat. Ale jinak to bylo průměrné místy nadprůměrné dílo,takže dávám 3/4.

Zkažená úča (2011)

Až na pár úseků jako třeba,když se myli auta,či si zapalovala bong o sporák a konečný lízing to byla celkem nuda. Jednou stačí.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Johny Tráva a Šlukas Mcprásk to fakt rozbíjeli. Takovoudle blbinu jsem dlouho neviděl :D:D:D:D:D