• Fantasy

Jeď, řekl (1971)

rozhodne stoji za videni - uz kvuli scene SILENSTVI (totalne nahy clovek poustejici pavouky a hady). Z toho by mel radost i Lynch!!!

Malé životní etudy (1970)

Totalne dokonaly film!!!! Nejlepsi kameraman Laszlo Kovacs opet boduje!!!!! Karen Black je ve sve hloupsti k sezrani! Vyborny, vyborny film!

Psycho (1998) odpad!

Cely barak rotuje, jak se Alfred obraci v hrobe! Anthony Perkins byl opravdu BOZI, jeho "nastupce" to jen dokazuje!!!

Zelená míle (1999)

Prvni puli i pres prisrne tlaceni na pilu (mysacek) dokazu respektovat. Ale to, jak z toho udelali dojimacku za kazdou cenu! Proboha! Jen at se Stephen vrati k hororum ci k Misery. Kdyby to psal stroj ci kalkulacka, dopadlo by to stejne! Opravdu dojeti, humor vse davkovano s matematickou presnosti!

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

tohle me zase trochu minulo... pribeh mi nepripada tak "sokezni a prekvapujici" jako vam. Te nadeje tam bylo tolik, az to bylo na bliti!!!!! A za tim si stojim! Kdyby to melo podtitul POHADKA PRO DOSPELE dalo by se to unest, ale drama??? NIcmene hudbe a hercum se neda nic vytknout! POrad 100* lepsi nez vykonstruovana a prekombinovana Green mile!!

Zvětšenina (1966)

Rozhodne je nutnost videt vicekrat! Napoprve me to rozhodne tak nedostalo jako na podruhe, na potreti....pri cteni scenare mi teprve dosla unikatnost a chytrost dialogu. A ta vsudy pritomna lhostejnost (kytara, vrazda)..... SKVELE!!!

Francouzská spojka (1971)

Pro me rodice prulom v zanru - pro me vsak mirne nadprumerna kriminalka! Je az zarazejici, kolik lidi tenhle film napodobilo!!!(neco jako Vesmirna odyssea)

Kráva (1993)

Vyborne! Jak malo staci k mistrovstvi - silny pribeh!

Vrah jsi ty! (2003) (TV film)

na televizni inscenace jeste dost dobry!