Rychle a zběsile (2001)

Asi jsem kulturní nevzdělanec, když jsem tenhle film viděl poprvé až teď, v roce 2021 :-) ... ale každopádně, film je v podstatě čistá nuda. Příběh nemá grády a akce taky ne.

Fukušima (2020)

Je to spíš hraný dokument, než film. Japonský styl herectví je nám asi trochu vzdálený, ale provedení a popis událostí stojí za vidění.

Ragnarok (2013)

Film měl rozhodně na víc, první dvě třetiny filmu byly zajímavé a člověk byl opravdu zvědavý kam se to vyvine. Kombinace atmosféry Vikingů s mixem pozůstatků studené války ? Proč ne. Ale závěr to úplně zabíjí - scénárista asi nevěděl jak z toho ven.

Kniha přežití (2010)

Hodnotím kladně vykreslení světa, kostýmy a celkovou atmosféru. Samotná příběhová linka, no není to moje parketa ...

Spectre (2015)

Tahle bondovka táhne sérií dolů. Moc to nedává smysl od začátku do konce a není tady nic co jsme ještě neviděli. Chtělo by to nějaké svěží vítr ...

Šéfkuchař na grilu (2014)

Odpočinkový film, pár dobrých vtipů a hvězdné herecké obsazení, které toho moc nezahrálo. Ale úroveň zromantizování a zidealizování USA je možná trochu moc.

Rampage Ničitelé (2018)

Já nevím, prostě je to už moc. Totální klišé s obludami a taky totální hovadina a pěkná nuda.

Krvavý diamant (2006)

Nejde si plést význam tématiky s kvalitou filmu jako takového. Příběh dost pokulhává a když dá člověk na stranu různé srdcervoucí záběry, z filmu jako takového toho moc nezbyde.

Muž roku (2006)

Docela slušná komedie, která asi dává víc informací o fungování USA než CNN. Jako oddechovka stojí za vidění.

Brána temnoty (2015)

Not great, not terrible. Asi momentálně maximum, čeho je schopen Cage. Film byl docela rozumný, ale na závěr natáčení asi došly peníze.