Králové ro(c)ku (2006)

Dávám tři, protože se mi to dost líbilo, ale nebylo to lepší, než škola rocku. Jinak má film všechny atributy dobré opilecké komedie. Vtipný hlášky, nechutný kecy, zvýšená koncentrace slova fuck a skvělí/oblíbení herci v šokujících rolích (v tomto případě Tim Robbins). Prostě fajn komedie.

Lemra líná (2006) odpad!

Nevím, jestli je fér hodnotit film po shlédnutí jedné scény, ale musím. Viděl jsem pouze fantastický paintballový zápas proti třetímu týmu národního šampionátu. Co to do p..... bylo???? Naprostý výsměch inteligenci diváka posílá tenhle film do pekel, ačkoliv jsem ho vlastně ani neviděl.

Loose Change 2nd Edition (2006)

Nebudu hodnotit šokantní obsah, který i mě, velkého skeptika, přinutil k přemýšlení. Celkově je dokument nesmírně nepřehledný a zamtený, to stačí k utvoření obrázku.

Návrat na vrchol (2006)

Ale jo, je to klasické, je to dobře zahrané, přináší to přesně ty pocity a dojmy, jako se od sportovních filmů očekává. Můžu doporučit.

Paříži, miluji Tě (2006)

Některé povídky mě zaujaly, některé méně, dohromady to ale působí velmi pěkně, protože prostor, který dostali jednotliví režiséři je velmi malý, ale přesto celý film působil z mého pohledu kompaktně. Nejlepší kousky - Sylvain Chomet. Tom Tykwer. Walter Salles a Daniela Thomas!!

Potomci lidí (2006)

Zatímco jsem si od začátku užíval nádhernou vizuální stránku, dechberoucí "výtvarno a vynikající herecké výkony, chbělo mi jasnější a detailnější prokreslení společenské situace a poselství toho všeho.

Rafťáci (2006)

Ále jo, proč ne. Sice to bylo místy dost nakašírované umělohmotné a nedotažené, ale o to asi moc nešlo. Kočky se mi líbily a vlastně jsem se i docela zasmál.

Rebelka (2006)

Jasně žádné světoborné drama, příběh je takovej umělohmotnej, ale na můj vkus se ve filmu objevuje poměrně dost zajímavých vizuálních nápadů, zkrátka je to průměrná oddechovka na víkendové odpoledne s bonusem navíc.

Renesance (2006)

Na Renesanci jsem se moc těšil, protože už od různých preview nešlo nefandit originálnímu výtvarnému zpracování. V tomto směru jsem nebyl zklamán, možná i naopak, ale protože jinak jsem se v příběhu tak nějak ztratil, nebyl jsem nakonec z výsledku dvakrát moudrý, no co už.

Rocky Balboa (2006)

Konverzačka, která mě ale i tak zaujala. Když už mám dnes zkušenost s Wrestlerem, tak samozřejmě Balboa trošku bledne, ale i tak myslím, že je to mnohem důstojnější pokračování, než předchozí díly 3 - 5.