Hitman (2007)

Proč se snažit zfilmovat solidní počítačové hry??? Nikdy to nepochopím. Dám jednu hvězdu za solidně natočené akce.

Jumper (2008)

Nelogická trapnost. Špatný výkon v hlavní roli a nulový obsah. Špatný.

Charlieho andílci (2000)

Ne tohle opravdu ne, už nikdy více...nikdy! Na odpad to sice neníale aspoň hezčí baby mohli vybrat, když už se to muselo natočit

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Původně jsem myslel, že je to enviromentalistická reklama financovaná Microsoftem, Mcdonaldem a Alem Gorem, bral jsem to s nadsázkou a litoval, že jsem si od začátku nezapisoval postřehy. Potom jsem ale zjistil, že jde o remake slavného sci-fi a jalo se mě upřímné zděšní. Kdybych byl hodně milosrdný a jako že budu, napsal bych pouze, že se jednalo o sérii nesmyslně a nelogicky vršených pitomin s podpůměrnou digitální stránkou a jsem moc rád, že jsem byl u projekce připitý (nakonec málo). Vlastně za filmem Al Gore musel stát, protože si neumím představit, jaká jiná moc by mohla přesvědčit Johna Cleese k účasti na podobném projektu (no fuj).

Comeback (2008) (seriál)

nehoráznost!! to je jediné slovo, které vystihuje tuhle trapnost. Jsem milovníkem sitcomů, tenhle žánr je pro mě svatý a nova tento můj grál potřísnila neskutečným výkalem. Co musím vypíchnout, jsou interiéry! Nevím, kdo dělá v nově architekta, ale je zřejmé, že není schopný vytvořit věrohodné prostředí, jak bytu, tak třeba toho krámu s osmi cédéčky, takže vlastně nosného atributu žánru. Sitcom s hnusným gaučem postaveným uprostřed ikea interiéru prostě musí stáhnout celý seriál ke dnu, ač Martin Dejdar šlape vodu jak o život, ze dna se asi neodrazí. Odměňuji ho ale hvězdičkou.

Království nebeské (2005)

Jak se může chudý, neznámý kovář ze zapadlé vísky kdesi v Anglii stát veleváženým a uznávaným ochráncem křesťanství v Jeruzlémě? Podle Ridleyho Scotta klapnutím kouzelné klapky! Tato uměle vykonstruovaná velepodívaná je důkazem, že překrásné záběry a bezchybné kostýmy nedokážou vytáhnout film z podprůměru. Přesto si ode mě vysloužily jednu hvězdičku.

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995) odpad!

Odmítám trpět falešným sentimentem k legendární hře. Tenhle film je prostě naprostá lůza od začátku do konce. Kulisy jak v power rangerech, herecké výkony naprostá hrůza a ten scénář......raději nekomentovat. Jediný světlý moment vidím v průvodu dětí s modrými fáborky, škoda jen, že je tahle scéna ukradená z rekamy na UNICEF:-)

Tuxedo (2002) odpad!

Já v tom ten nadhled prostě nenašel.

Scooby-Doo (2002) odpad!

To už raději nějaký film z prostředí americké střední školy.