Zenithgirl

Daniela Okopská

okres Trutnov

1 2 3 následující >>
    • 19.12.2011  21:29
    Srdce k pronajmutí (TV film) (1997)

Tenhle film patří mezi moje oblíbené vánoční filmy. Hector Elizondo - palec nahoru

• 19.12.2011  21:25

Musím říct, že po druhém zhlédnutí filmu, jsem přidala hvězdu. Milý pohodový film, ideální teď před Vánoci pro navození atmosféry :) a docela se těším na druhý díl.

• 11.11.2011  14:02

Nesrovnávat tento film s Ženami v pokušení je hrozně těžké a bohužel ani já jsem se tomu neubránila. Byla jsem na film natěšená a očekávala jsem něco podobně hodnotného nebo spíš vtipného. "Ženy" jsou u mě o třídu výš :) o tom žádná, ale na druhou stranu, když budu hodnotit film sám o sobě a nebudu ho přirovnávat, tak se mi moc líbil. Je pravda, že je smícháno hodně žánrů dohromady, což je trochu problém, když očekáváte komedii, ale když se člověk odpoutá od očekávání a nechá se unášet filmem - paráda. Další plus jsou pro mě pěkná panoramata Prahy :) to mě vždycky dostane. Ještě se mi líbila návaznost na "Ženy" v podobě songu od Charlie Straight.

• 25.10.2011  19:53
    Policie Modrava (TV film) (2011)

Jako pilot OK, když z toho bude seriál, ráda se podívám :) trochu mi to připomíná Doktora z hor, i když nevím, proč :D ale jinak příjemná oddychovka. Zajímavý komentář: FireTight

• 15.6.2011  19:43
    Comeback (TV seriál) (2008)

Seriál mě naprosto nadchnul, je pravda, že začátek byl malinko slabší, ale díl po díle se zlepšuje. Můžu doporučit např. díly Simonina volba, Koprovka, Berňák, Krev pop a slzy, Komu zvoní hrany, nebo třeba Zlatá ledvina,... Nejvíc se mi líbí postava, kterou ztvárnila Simona Babčáková, neobjevuje se zas tak často, ale když už, tak to stojí za to, co replika to hláška. Comback není další pokus o napodobeninu amerických sitcomů. S nadsázkou a ironií kritizuje uspořádání a fungování české společnosti, někdy až příliš pravdivě :)

• 15.6.2011  19:33

Klasická romantická komedie, která ničím neurazí a poklidně plyne k předvídatelnému konci :) (nemám ráda špatný konce, takže vyhovuje) Na film se celkem příjemně kouká, mezi hlavními představiteli to jiskří a soundtrack taky fajn. Nemám co dodat, prostě pohodový film na nedělní podvečer :)

• 20.4.2011  10:49

Klasická Sandlerovina, ale určitě patří k jeho lepším kouskům. Bavila jsem se celou dobu a nejlepší byla představitelka Maggie neměla chybu, hlavně ten její přízvuk :) a musím dodat, že po druhý jsem se bavila ještě víc než poprvý :)

• 20.4.2011  10:40
    Světová invaze (2011)

Nejhorší film roku! Už jste někdy přišli do kina a po dvou minutách filmu zjistili, že koukáte na úplně jiný film? Tak si představte, že jdete na Správce osudu s M. Damonem a místo toho, začne Světová invaze, obsluha kina si toho všimne "už" po půlhodině, omluví se a film vesele pokračuje dál. Hrdinně jsme přetrpěli film do konce a můžu s klidným srdcem konstatovat, že nic horšího jsem ještě neviděla...

• 9.11.2010  18:14
    Salt (2010)

Kombinovali a kombinovali až překombinovali :D Ve chvíli, kdy si říkáte, no jak tohle skončí, to opravdu skončí. Jinak film nadupanej akcí od začátku až do konce.

• 30.9.2010  12:08

Kniha se mi líbila moc, o to víc jsem se těšila na film, který mě ale zklamal :(

• 21.9.2010  23:57

Prostě nářez! O zápletku nejde, takže vůbec nevadí, že film je průhlednej od začátku až do konce, ale 90% filmu tvoří naprosto úžasný taneční čísla, díky kterým zapomenete úplně na všechno včetně gravitace :-) Dvojčata z Argentiny nemají chybu a Adam G. Sevani v roli Moose prostě exceluje. Nejlepší scéna filmu - jednoznačně tanec na ulici.

• 1.7.2010  10:21
    Robin Hood (2010)

Když jsem poprvé slyšela, že do hlavní role obsadili Russela Crowe, nějak jsem tam toho Robina Hooda neviděla a Mariana má být přece éterická bytost, což Cate Blanchett umí, o tom nás přesvědčila už v Pánovi prstenů, ale ty dva jsem si nějak neuměla dát dohromady. Robina Hooda jsem si totiž spojovala s mojí zatím nejoblíbenější verzí s Kevinem Costnerem. Avšak film mě překvapil a uchvátil tak, že se mi líbí mnohem víc než zmiňovaná verze. Oběma hercům role sedí a jiskří to mezi nimi a nejde jen o romantickou pohádku, ale o poctivý romanticko-dobrodružný historický film.

• 28.6.2010  11:07

Příjemný odpočinkový film o dvou Juliích, spoustě jídla a o hledání seba sama - Meryl Streep v pro mě nezvyklé roly se mi moc líbila, ale chvíli to trvá než si člověk zvykne na její přízvuk :D a Amy Adams mě mile překvapila, celý film působí jako obyčejná holka od vedle :) btw kratkým sestřihem trochu připomíná Cynthii Nixon. A po zhlednutí jsem se prostě musela najíst.

• 20.5.2010  21:58

Film vlastně ani za moc nestojí - fekální "vtípky" a hrubozrný rádoby humor, ale za celou dobu filmu mě nenapadlo odejít z kina nebo litovat vynaložených penězech :) Je to prostě hujovina, ale i ty jsou někdy třeba, tak nějak mě dostal jednorukej chlápek a atmosféra osmdesátek (Jessie's girl), tu veverku jako bych už někde viděla a What colour's Michael Jackson? nemá chybu

1 2 3 následující >>