• Romantický

První krok (2009) (seriál)

Průměrný seriál pro teenagery, ale jestli vás alespoň trochu zaujal vydržte, postupně se taneční čísla zlepšují a jsou fakt super :) Jediné, co mě mrzí je, že seriál působí jakoby skončil v polovině... Buď si autoři našlápli na druhou sérii a čekají na úspěšnost projektu nebo jim došly peníze. Vzhledem k tomu, že seriál vznikal v roce 2009 (na slovenské Markíze, byl již odvysílán) a dostal se na obrazovku až letos (2012), pravděpodobnost další řady je nízká. Musím se přiznat, že já bych ji ocenila a doufám, že v tom nejsem sama, :) i když po přečtení, zde uvedených recenzí, si tím moc jistá nejsem...

Na vlásku (2010)

Chci jen to, co chci :) Od teď bez pánvičky ani na krok. Nejvíc si mě získal Maximus a Pascal. Jinak, co se týče dabingu, tak si u tohoto kousku vůbec nestěžuju. Obecně dávám přednost filmům s titulky než dabovaným verzím, ale pohádka má být, alespoň podle toho, jak to vidím já, odpočinková, takže u animáků vede dabing. Navíc mamá s chorobným strachem ze stáří namluvila a nazpívala Helena Vondráčková, což samo o sobě působí docela úsměvně a když pronáší: ,,už brzy skončí to sladké mámení..." dostává tato replika nový rozměr :D Ivana Korolová, která dabuje Lociku má neuvěřitelně podobný hlas s Mandy Moore, takže režisér Vojta Kotek (sám skromně dabuje Evžena) vybíral na jedničku.

Sex ve městě 2 (2010)

Dvojka měla to, co jedničce chybělo :) Milovníci seriálu se můžou kochat.

Ledové ostří 4: Oheň a led (2010) (TV film)

Jednička je prostě jednička, ostatní je už jen nastavená kaše, ale tohle pokračování se mi zatím líbilo nejvíc.

Šťastný Nový rok (2011)

Garry Marshall navazuje na styl, který si už vyzkoušel ve filmu Na Sv. Valentýna. Osobně mám ráda propletence, které se pak spojí a vytvoří celek, takže film se mi líbil. Nejlepší je Hector Elizondo jako i v ostatních Marshallových filmech :) Trvalo mi strašně dlouho než jsem poznala Michelle Pfeiffer a přestože Zefrona moc nemusím, tak tady se mi překvapivě líbil, téhle dvojici jsem fandila nejvíc. Za zmínku ještě stojí Sofia Vergara, která je jako Ava výborná. Lea Michele ukázala, že není jen seriálová hvězdička. Alyssu Milano jsem na poprvé úplně přehlídla a že Carry Elves hraje doktora (poslední dobou je hraje nějak často - Hlavně nezávazně) jsem zjistila až z imdb :D Nejlepší z celého filmu je závěrečná titulková sekvence.

Vánoční duch (2010) (TV film)

Byla to docela sranda, i když film mezi své oblíbené vánoční favority asi nezařadím.

Vánoční polibek (2011) (TV film)

Trochu mě mátl dabing, přišlo mě, že některé věty nezapadají do kontextu a nedávají smysl, takže bych ráda viděla film s titulky. Film na mě působil celkově dobře, pěkná předvánoční atmosféra, mezi herci to jiskří. Dokonce mám chuť si přečíst Vánoční koledu a podívat se i na zmíněné vánoční filmy.

Prokletí hrobky faraona Tutanchamona (2006) (TV film)

Mě se film docela líbil :) musím říct, že už jsem viděla i mnohem horší. Dobrodružný žánr s nádechem romantiky je můj oblíbený a tenhle film patří k těm lepším kouskům.