• Romantický

Iron Man 3 (2013)

Já vážně nevím 4 hvězdy nebo 5? Asi se na ten film budu muset podívat ještě minimálně jednou... :)

Sněhurka (2012)

Komu se líbily Princezna nevěsta nebo Hvězdný prach bude spokojen :) Pro mě jednoznačný vítěz v souboji Sněhurek.

Stmívání (2008)

Rozhodně nejlepší díl ságy, funguje i jako samostatný film, bez další dílů, které kdyby nevznikly, tak by se nic strašného nestalo.

Černá labuť (2010)

Too much pressure for one little girl.

30 minut po půlnoci (2012)

Až do dvou třetin filmu jsem chtěla dát 4 hvězdy, zobrazení analytické mravenčí práce a dokumentární styl vyprávění, totálně pokazilo finále upravené na efekt ale takticky nevydařené. Jinak koho film alespoň trochu zaujal, doporučuji seriál Homeland.

Terapie láskou (2012)

Po druhém zhlédnutí přidávám hvězdu.

Skyfall (2012)

Do kina jsem šla značně skeptická, protože v předchozích dvou snímcích mě Craig nijak zvlášť nepřesvědčil a odcházela jsem nadšená s vědomím, že ten film chci vidět minimálně ještě jednou. Líbil se mi od úvodního song od Adele, přes suchý britský humor, který považuji za největší plus tohoto filmu, charismatického záporáka a ne jen obyčejného slizouna, bond theme, geekovského Q, flirtující Moneypenny, bitku stínů, světlenou show v Šanghaji, varaní hnízdo až po drsné studené Skotsko a závěrečnou bitvu. Rozhodně nejlepší Bond v éře filmů s Danielem Craigem.

Zběsilá jízda (2004)

Rychle a zběsile po německu? A proč ne... :) mě se to líbilo dokonce víc než americká verze. Asi to bude tím, že pro filmy, co se neberou vážně, utahují si z jiných, ale především sami ze sebe, mám tak nějak slabost. Kdo si oblíbil Kobru 11, bude spokojen. 3,5

Základka (2012) (seriál)

Je to krátký, svižný a vtipný. Na nic si nehraje, nemoralizuje, netlačí cíleně na city, prostě jen baví. Škoda jen těch 10 dílů, pevně doufám, že přibudou další, protože vidět Evžena ředitelovat, to si nechci nechat ujít. :D Po Comebacku další česká pecka.

Signál (2012)

Nebyl to špatný film, ale vidět znova už ho nepotřebuji. Paradoxně posledních 15 minut bylo nejlepších. Tento snímek je důkaz toho, že ani sebelepší herci, a že jich tam bylo, nemůžou film zachránit, i když dělají, co mohou. Moc se mi líbila postava Jiřího Menzela :) a 80tková verze Tepláků. Hodnocení: 2,5