Blesk (2011)

Na prvni pohled "B"ecko jak vysite a na druhy pohled jeste vetsi "B"ecko. No a? Vypadalo to, ze cely film byl usity presne na miru Stathamovi a hlavni role mu padla asi jako fetisisticky latexovy oblek-dokonale! A ze postavy byly bez charakteru? Ze snad dej nemel spad? Nemyslim si. Kdo ceka prokreslenost postav do poslednimho detailu, necht si koupi obraz Mony Lisy a nekouka na trilery. Akce, kterou byl film hezky protkan, mu davala jakesi vnitrni kouzlo a vyborny sountrack dodal tomu vsemu na dynamice. A konecne zaver..to uz byla jenom tresnicka na dortu :)

Dostaň ho tam (2010)

U tohohle filmu doporucuju nepit pivo, limonadu, ci kafe a nejist hrasek, fazole ani jine potraviny znacne aerodynamickeho tvaru. To, ze vam piti potece z nosu snad jeste prezijete, ale z nosu strilejici hrasek muze vazne ohrozit lidi kolem. Ano, presne tohle tady hrozi, tak dobre jsem se u filmu uz zatracene dlouho nezasmal. Scenar dokonaly, Hill a Brand me totalne rozsekali a kdyz se k tomu prida sexy Byrneova je z toho lepidlo na oci a otevirac na usta! Celou hodinu a trictvrte totiz budete zirat s ocima dokoran a sousedi budou klepat kostetem do stropu kvuli hlasitemu smichu. Ale ted vazne. Chapu, ze nekomu to pripadalo bezduche, trapne, ne-li primo jako propadak, ale me to prislo ze to melo stavu. Jasne, vsechny vztahy byly chapany strasne povrchne a klise velikosti slona v podobe napraveneho rockera? No a co, svuj ucel to splnilo dokonale. Kdo hleda umeni, at se podiva na Sedmou Mili, v tomhle jde o smich, a momentu, ktere divaka dovedou na hranici smichu a place je tu vic nez bodyguardu na meetingu Paroubka. Ja rikam hallelujah a na pomyslnem nebi nad Get Him to the Greek se rozzarilo 5 hvezd.

Ctihodný občan (2009)

Super vecicka ten Ctihodny obcan. Butler a Foxx podle me v zivotni roli. Cely film jsem sedel pritiskly k obrazovce a dej hltal asi jako male dite vanocni cukrovi. Ze zacatku to vypadalo na uknourany film z prostredi soudu, ale to se hrdnina jenom rozehrival. To, co prislo potom, byl narez toho nejvetsiho kalibru. Vsechny sceny, vsechny efekty a postavy, to vsechno vymazlene do posledniho detailu. Neni co vytknout, snad jen, ze tam chybela pekna zena:D

Red (2010)

Spolecne s A-teamem letos naprosta jednicka. Willis zari jako male slunce a Freeman tradicne brilantni. Scenar, postavy, vsichni herci a efekty jsou nadavkovany a smichany s chirurgickou presnosti, takze tvori stejne kvalitni smes, jako je treba testo na vanocni pernicky!

A-Team: Poslední mise (2010)

Pro me rozhodne nejlepsi akci kousek roku. To co sem cekal od Expendables ale nedostal, mi aspon castecne vynahradil A-team. A-team rulezzzzzzzzz!

T2 3-D: Battle Across Time (1996)

Scena,kdy Arnold zachrani kluka tim, ze hodi po druhem terminatorovi "letajici potvoru" nacez se terminatorova lebka pristane v jeho rukou a on pronese vetu "Skoda, byl to muj spolubydlici z koleje" je proste NEZAPOMENUTELNA a ja se malem uvalal smichy:D:D

Nejhorší obavy (2002)

Waw, videl jsem to naposled pred par lety, a ted, kdyz se na to podivam znova, musim rict, ze to neztratilo nic na svem filmovem puvabu. Doufam, ze se to, co je hlavni zapletkou, ve skutecnosti nikdy nestane. Ale ve filmu to rozhodne vypada uchvatne. Celkovy spad filmu je naprosto brutalni. Nekolikanasobne gradace mu proste davaji stavu a clovek nema ani minutu k tomu, aby se zacal nudit! 5*..ani o jednu min:D

Rivalové (1996)

Dokonalost sama, trpel jsem permanentnim 90 minutovym zachvatem smichu! Doporucuju kazdemu!

Struck (2008)

Waw tenhle kraticky filmys je snad jeste lepsi nez Rafaelo-behem 7 minut rekne vic nez tisic slov. I kdyz je tak kratky, prijde mi o dost lepsi, nez kdejaky dvouhodinovy. Uplne jsem zasl, jak hluboce se da zapusobit na lidske city v tak kratke dobe. Romantaky nemusim, ale tomuhle nedat 5* by byl hrich!

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Westerny jsou mi tezce proti srsti...ale tohle...ALE TOHLE!! Boze tohle bylo spis jako ambrozie. Uplne neco jineho. Neuveritelne silny pribeh, ktery bych od takoveho filmu nikdy necekal. Obe hlavni postavy se za cely film tak brutalne vyviji, ze jsem neco podobneho videl snad jen v Grand Torinu. Tomuhle se neda nedat 5*. Famozni zaver, ta krajina a vubec vsechno kolem-tohle mi prislo jako male mistrovske dilo. Vsechna cest pane Mangolde...a kdyby to slo, tak misto smekani klobouku smeknu snad i kalhoty.