Anatomie (2000)

Průměrný horůrek. Prostředí pitevny ve mě nic nevyvolalo - žádné klaustrofobické stavy, stísněný pocit, mrazivé napětí, nic. Nechalo mě to chladným. 50% - 3***

Anatomie lži (2009) (seriál)

Určitě se jedná o originální nápad. O tom žádná. Otázkou však zůstává, jestli se ta jejich "znalost projevů lží" dá v takové víře aplikovat do skutečného života. Navíc Tim Roth se mi do takovéto role vůbec nesedí. 55% - 3***

Anno 2008 - 15 let TV Nova (2009) (pořad) odpad!

Nesnáším estrády TV NOVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 5% - Odpad!

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Zdeněk Pohlreich je živel. Sází jednu hlášku za druhou, evidentně rozumí svému řemeslu a navíc se mi líbí, že se před kamerou nijak nepřetvařuje a je stále svůj. Podle mého názoru, se pomalu a jistě stává nejpopulárnější tváří TV Prima.

Apocalypto (2006)

Na Apocalypto jsme šli do kina tak trochu naslepo - viděl jsem pár vteřin traileru ještě tenkrát v Kinoboxu a rozhodli jsme jít. Že jdu na jeden z mých v budoucnu nejoblíbenějších filmů vůbec, jsem ani v nejmenším nedoufal! Gibson nechává diváka přičichnout k pohodě uvnitř Mayské vesnice a pak rozjíždí brutální krvavou jízdu až do skvěle vygradovaného finále na vrcholu pyramidy. Následná honička již trochu zavání Holywoodskou omáčkou alá blockbuster, ale k čertu s tím! Za originalitu si Apocalypto zaslouží plné hodnocení. 90% - 5*****

Apollo 13 (1995)

Kvalitně natočené, místy až příliš přeslazené a příliš nacionálně smýšlející. Ed Harris výkonem převýšil všechny své kolegy. 75% - 4****

A-Team (1983) (seriál)

Mr. T pro mě bude navždy Clubber Lang. Ikdyž hrál v těchto seriálových sračkách ... 15% - 1*

Audience (1990) (divadelní záznam)

Herecký koncetr Pavla Landovského. Prvně jsem to viděl jako adolescent a nemohl jsem pochopit a uvěřit, že je někdo schopen vypít tolik piv. :-))) 90% - 5*****

Austin Powers - Goldmember (2002)

Nechutná ptákovina. Mike Meyers je mi hodně nesympatickej. Ale Beyoncé to několikanásobně vynahradí. Za ní dávám o hvězdičku víc. 35% - 2**