Noční hlídka (2004)

Velmi příjemné překvapení. Plno dobrých nápadů a vizuální stránka je cool. Ale asi to bude chtít počkat i na další díly, protože zatím v tom mám trochu zmatek :-)))

Snowboarďáci (2004)

Ale jo, docela to slo. Parkrat jsem se uprimne zasmal, mohlo to dopadnout mnohem hure.

Duše jako kaviár (2004)

No chvilkami jsem se docela nasmal (i kdyz v realnym zivote jde o veci, ze kterych do smichu moc neni), ale jinak mě to docela zklamalo.

Ztracen v La Mancha (2002)

Jak už tady někdo napsal, i z toho mála, co bylo z filmu k vidění jsem přesvědčen, že to mohl být opravdu skvělý film :-(

Úžasňákovi (2004)

Tak tohle je absolutní nářez. Zpracování je naprosto neskutečné. Je to přesně taková bondovka, jakou jsem si vždycky přál vidět. Filmu opravdu není co vytknout - dokonce i český dabing, kterého jsem se obával, dopadl dobře. Tohle zkrátka musím vidět znovu!

Ztraceno v překladu (2003)

Bude to znít dost divně, ale když jsem na tenhle film šel do kina, tak jsem vůbec netušil, o co se jedná (bylo to v Německu nějaký ten měsíc před českou premiérou). Ale tenhle film mě opravdu dostal, prostě nádhera. I když na druhou stranu znám mnoho lidí, pro které to byla pouze nuda...jejich škoda.