Doupě (2014)

Takhle zprznit francouzskou předlohu, to už jsem dlouho neviděla. Oduševnělé přejmenování Leta na Lina a doplnění klasického amerického kliše - pomsta za zabitého otce policistu, kdy se nakonec zjistí, že je všechno jinak. Že je huba nebolí. Navíc soundtrack nic mnoho.

Čarovný les (2014)

Dve hvezdy za Meryl a Johnyho. Celkove tenhle film zklamal ma ocekavani

Strážci Galaxie (2014)

Jedna z nejlepsich adaptaci. Hned bych si domu poridila maleho Groota v kvetinaci :) Kvalitne natoceno, vyborne kostymy, pekne akcni sceny. We are Groot!

Bláznivá, zatracená láska (2011)

První film, ve kterém mi nevadil, a dokonce mě bavil, Steve Carell a ke všemu romantická komedie. Svižné, s vtipnými okamžiky a pro mě příjemné překvapení.

Mocný vládce Oz (2013)

Velmi předvídatelné... ale vizuální zpracování a barevná přeplácanost mě okouzlily. Navíc ve spojení s 3D (což není zrovna můj oblíbený formát filmu) mají v tomto případě významné plus :)

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Tim Burton opet nezklamal! Vyborny film, atmosfera a ozivla zviratka byla perfektni (hlavne Colossus me rozsekal :-) ). Opet muzu pet superlativy na meho favorita :-)

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Skvělý Miroslav Donutil v roli bláznivého sluhy. Nezapomenutelná scéna s klepajícím se pudlikem. :)