Auta 2 (2011)

Nemám moc rád animované filmy,ale co vyloženě nesnáším,je zbytečné mrhání potenciálem.Ten v Pixaru bezesporu mají,stačí si vzpomenout na absolutně geniálního VALL-I.Ovšem způsob,s jakým se bez pardónů vysrali na jakoukoliv originalitu a už druhý rok za sebou nám servírují zbytečné pokračování,ten mě vážně nebaví.Tam,kde se Toy Story 3 ještě pyšnilo alespoň jakous takous dějovou skladbou a emocemi,jsou Auta 2 jen naprosto zbytečnou přehlídkou animovaných postav,které se zjevně budou dobře prodávat jako hračky.Bez děje,beze smyslu,bez jakékoliv věcvi,která by mě dokázala zaujmout.Jen 110 minut marnosti studia,které kdysi platilo za jedinou neochvějnou jistotu ve filmové branži,ale které se dnes potápí rychleji než Titanic.Vivat DreamWorks!

Zámek hrůzy (1999)

Otřesné.Doteď nechápu.co vedlo všechny ty skvělé herce,aby kývli na účast v tomto odpadním béčku.

Na lince je vrah (2006)

Nevím,co se stalo se Simonem Westem poté,co natočil Con Air,ale od té doby nedokázal natočit skutečně dobrý film.Vrcholem jeho tvůrčí krize je tento nedomrlý horůrek,ve kterém není ani náznak děsu nebo napětí.Od začátku je to jen prázdná nuda,další z řady zbytečných remaků japonských hororových kultů.A jsem vůl,že jsem čekal něco jiného.

Krev: Poslední upír (2009)

Otřesná kastrace vynikajícího anime seriálu.Za něco takového by si tvůrci zasloužili doživotní zákaz jakékoliv filmové práce.

Život po životě (2010)

Obrovské tvůrčí selhání,které si pořád nedovedu tak úplně vysvětlit.Nevěřím,že tohle produkoval Spielberg,nevěřím,že režíroval Clint,že hlavní roli hrál Matt Damon.Nevěřím,že tento film vůbec existuje a jestli ano,bude nejlepší na něj bleskově zapomenout.

První rytíř (1995)

Strašlivá sračka,která hanobí artušovskou legendu víc,než kdy mohl zvládnout Král Artuš.Naprosto nepatřičně obsazený Gere,nudící se Connery,prostě příšernost,která si zaslouží zmizet v odpadu filmových dějin.

Ninja Assassin (2009)

Hodně trapný pokus o oživení slávy ninja filmů.Stříkance digitální krve vypadají strašně,akce je natočená špatně.Adkinsův Ninja byl po všech stránkách lepší podívanou a to šlo sotva o průměr.

Hrabě Monte Cristo (2002)

Nedůstojné.Přitom díky obsazení a režisérovi jsem tomu filmu docela věřil.Ale takhle zprasenou klasiku jsem na filmovém plátně snad ještě neviděl.

Od kolébky do hrobu (2003)

Upřímně lituju Jeta Li,že je nucen hrát v podobných filmech.Když se podívám na jeho skvostnou domácí kariéru,jsou jeho americké počiny ještě mnohem směšnější.

Modrá laguna (1980)

Jeden z nejhorších filmů všech dob,který nehodnotím odpadem,protože by pak nic nezbylo pro pokračování.