Příběh kmotra (2013)

Pozornost vydrzela cely film, herecke vykony ocekavane skvele a atmosfera byla vykreslena dost chytlave, ze jsem si nekolikrat se stazenym zaludkem znechucene rikal: Jak je tohle sakra mozny? Jo a hudba supr.

Okamžik zlomu (2007)

Vubec to nebylo spatne, ale ke 4. hvezdicce mi neco chybelo. Ale zapletka byla za me originalni a i jsem Hopkinsovi fandil, rsp. sebevedomej Gosling si zaslouzil dostat pres prsty. Otevreny konec bych asi vymenil za doreseni pripadu, ale taky to byla moznost. 70 %

Fenomén (1996)

Prijemny film s nadechem komedie i tajemna a sympaticky John Travolta. 70 %

Mr. Deeds - Náhodný milionář (2002)

Jeden z těch nejslabších filmů (možná ten úplně nejhorší, protože tu absolutně postrádám humor a taktéž zajímavější děj) A. Sandlera, kterého mám jinak docela rád... 30 %

Morganovi (2009)

Nenarocne, pohodove, nenadchne ani nezklame. 55 %

Škola superhrdinů (2005)

Ale jo, cekal jsem to horsi. Beckova komedie - obcas hloupa, obcas se vtipnymi gagy -, ktera vsak splni ucel.

Dallas 63 - Oči Texasu (2016) (epizoda)

Zatím nejslabší díl, v němž se toho moc neudálo... zná se, jako by měl seriál sestupnou tendenci v napětí. Snad druhá půlka série pojede na lepší vlně, alespoň kniha byla vygradovaná parádně...

Výměna manželek USA (2004) (pořad)

Mnohem větší extrémy než v CZ verzi, tím, jak jsou USA mnohem více různorodé, čímž je pořad zajímavější. Ale namluvením, které je monotonní, to nemá pak takový šmrnc jako originální české znění.

Rychlovky Ládi Hrušky (2014) (pořad) odpad!

Jen ukrást ty nejhorší možné recepty a vydávat je za jídlo (a ještě na tom zbohatnout). Hnus.