96 hodin: Zúčtování (2014)

Bohužel z každým dílem kvalita klesala a tady už je to hodně velký podprůmer a nebýt Liama tak by to úplně snadno šlo zaměnit za nějakou bulharskou sracku. Akce tu je ale prostě tak nějak nezazivna a nezajímavá a příběh klisovity až běda. Nechápu proč do toho Líná šel.

Hacker (2015)

Typický Michael Mann a jeho typická kamera která děla z filmu o to více reálný zážitek. Perfektní výběr tématu, které tu sice už mohlo být ale tady je naprosto reálně dotaženo až na pomyslný vrchol. Opět skvělý Chris Hemsworth a záporák tu není zpočátku moc viditelný spíše jeho poskoci. Hodně mě nadchlo jak se cestovalo skoro po celé Asii. Za mě první pecka letošního roku a ještě na téma, které miluju.

DCU: Liga spravedlivých: Trůn Atlantidy (2015)

Naprostý srandard co se týče DC Universe, škoda jen že postavy a lidé z Atlantidy nebyly nějak více popsaný prostě se tu nějak objeví a člověk neví jaké jsou jejich motivy. Každopádně hraný film Aquaman kdyby si bral něco z tohoto a ještě něco přidal by mohl být hodně fajn záležitost. Neříkám nejslabší Justice League, ale prostě tak nějak průměrná.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Pořád naprosto ujeté jak před lety vtípky značně za hranicí vkusu. Je vidět, že herci pořádně zestárli, ale snaží si to užít jako by to bylo naposledy. Dějově teda nic moc, ale o tom byla už jednička jde spíš o ty forky a narážky na první díl. Zasmál jsem se hodně a o to šlo i když z toho šlo možná vytřískat kapánek více. Ale i tak nadstandard v rámci komedie za loňský rok.

Jessabelle (2014)

Shoduji se tady s většinou, že tohle byla opravdu vykradačka snad všeho co člověk viděl. Opět nějaký strašidelný dům, který má nějakou minulost a snaží se osobě něco říct. Všechno neznámi herci a děj tak nějak hodně děravý najde se tady pár lekaček, které určitým způsobem fungují. Zabije to konec, který se snaží být šokující, ale je hodně zmatený. V této branži sotva průměr. Ale i díky délce to jde zvládnout.

Mezi náhrobními kameny (2014)

Po delší době vynikající kriminálka kde nejde tam o to kolikrát se vystřelí se zásobníku,ale spíš o vyšetřováni a hon na maniaky co brutálně zabíjí ženy i když dostanou výkupné. Jak už je zvykem výborný Liam Neeson, ale i vedlejší postavy mají co říct a dvojice vrahů je správně ujetá a nechtěli by jste je potkat. Pokud vám nebude vadit minimum akce, ale ceníte i prokreslené postavy tak budete spokojeni.

Zmizelá (2014)

Hodně kontroverzní v mým očích režisér si opět tady skládá tu svoji skládačku, kde postupně každá část zapadne, ale některé úplně tak moc nesedí. Hodně dobré herecké výkony obou manželů, ale člověk žasne co je schopný člověk udělat jakou manipulací dosáhne svých cílů. Film velice vydařený no a konec divný ale to už jsme si mohli zvyknout u toho režiséra.

Interview (2014)

James a Seth nejsou spolu poprvé jako dvojička a je vidět, že se celkem dobře doplňují. No téma tu je o dost více kontroverzní než obvykle co si budeme povídat. Co z toho vzniklo no neskutečně ujetá věc, která pro pořádný vtípek nejde daleko a má koule na to to dokázat. Na to jako řvava se kolem toho zvrhla tak to vyšlo parádně.

Let's Dance All In (2014)

Klasický scénář viděno už asi stokrát a pokaždé tak nějak stejně co drží hladinu výše jsou povedené choreografie a dost dobrá muzika. Už jsem nějak počet dílu přestal počítat ale tak zhruba co 2 roky se objeví nový lidi na to pořád zajdou a tak nějak se to v klidu zaplatí.

Rohy (2013)

Prostě i po letech pro mě je obtížné vidět Ransdorfa jako herce ktery by ve mě nevzbuzoval jen vzpomínky na mladého kouzelníka. Celý ten film je brány spíš komorne a nejvíc je asi zajímavé ze jako rohaty je schopen dostat z lidí co si skutečně myslí. Koneckonců i konec nabídne celkem neočekávané scény.