Hastrman (2018)

Prijemne prekvapeni. ze zacatku trochu kostrbate, nicmene zajimava myslenka. Jen ten konec je takovy trochu divny.

Jako dým (1999)

Da se na to koukat, kdyz to berete jako ulet. Naprosto zbytecny film, i kdyz neni az tak spatny.Nestoji za ztrraceny cas.

Close (2019)

Mne se libilo, pribeh hodne citelny, nicmene v ramci zanru nadprumer. Je to cele dobre koukatelne na weekendove odpoledne, kdyz se nechce jit ven.

V pasti (2018)

Dobre udelane s nekolika nelogicnostmi. Alternativa k Tichemu mistu , ktere se mi ale libilo o trochu vic.Doporuceno na destive sobotni odpoledne.

Francouzská spojka (1971)

Klasika vsech klasik, detektivka z nejlepsich casu noir, NY jako ze skutecnosti. Nezapomenutelne.

Heroin (1970)

Francouzska minimalisticka skola - Jean Gabin v nejlepsi forme a nekompromisni. Tak nekorektni filmy se dnes netoci.

Bullittův případ (1968)

Klasika, klasika, klasika......a Steve McQueen je opravdu nejlepsi ...a ikona. I kdyz film sam o sobe zase takovy unikatni neni. Ale z honicky aut pak cerpali asi vsichni ostatni se stejnym tematem.

Rédl (2018) (seriál)

Dobre natocene, mraziva atmosfera, detektivka situovana do let, kdy se mohlo skoro vse. Sice obcas drobne chybicky, ale za me tak ctyri a pul hvezdy. Dlouho tady nebyl tak dobry serial.

Úsměvy smutných mužů (2018)

Docela zdarile zpracovani sebereflexe. Funguje jako vypoved a poslednich stadiich alkoholismu, nicmene jako film selhava. Dobre herecke vykony a dobra hudba pomahaji. Film je obecne precenovany, spise muze pusobit jako vyukova pomucka proc nepit ve velkem.

San Andreas (2015)

Tak tohle neni ani Becko, patri do kategorie filmu, na ktere se da tezko koukat bez hlasiteho smichu. Triky to trochu zachranuji, ale Dwayne neomylne schazuje zase dolu. A americka vlajka na zaver tomu doda opravdu korunu.