Filmová hvězda (2008)

Sexi Jessica v armádnej uniforme, krásny úsmev, ukážka vojenského výcviku a detský príbeh. Pozerať sa na to dalo, škoda, že trocha neprepracovali príbeh a nedotiahli niektoré časti filmu. Vtipné to teda nebolo vôbec, ťažko určiť žáner, - komédia určite nie

Imigranti (2009)

Imigranti, zelené karty, myšlienky trhajúce nevinné rodiny, niekedy aj vinné - príklad zarytej moslimky ospevujúca útok na "dvojičky"..Spôsoby prežitia cudzincov v USA, staručký, ale stále dobrý Harrison, jeho pomoc prisťahovalcom, jedno zaváhanie, ktoré ale bude ľutovať,..no nemôže predsa zachrániť všetkých!

Šest dní, sedm nocí (1998)

Harrison skvelý, Anne Heche tiez prekvapivo dobrá, zaujímavý príbeh, pekná myšlienka - zo začiatku zdanlivo nevýrazný nudný a nesympatický človek môže mať v sebe niečo zaujímavé čo nás nakoniec chytí za srdce ...a "nepredvídaný" happyend ma tentolrát aj potešil.

Polda a polda (2010) (seriál)

Snaží sa to byť vtipné a profesionálne, no chýba tomu akýsi "šmrnc" chcelo by to trocha dotiahnuť a prepracovať. Možno po zhliadnutí viacerých častí zmením názor - dúfam

Patriot (1998)

Nechápem tie nízke hodnotenia, mne sa film páčil, Steven je nenahraditelný, pekný prírodný námet - liečivé byliny, indiánsky pohreb chytá za srdce až na niekoľko klasických nezmyslov,ale celkovo fajn.

Boeing 747 v ohrožení (1996)

Film by celkom ušiel, len škoda že Steven si v ňom zahrá 5 min. a potom odlietne do atmosféry a už sa veru nevráti...

Stíny minulosti (2006)

Síce málo bojových akcií, ale Steven-ova charizma je velká. Až na niekoľko nezmyselných výbuchov a zostrel vrtulníka s "devinou" celkom fajn.

O Budulínkovi (1989)

Poučná rozprávka o poslušnosti a "líščej" prefíkanosti našťastaie s dobrým koncom. Ktoré dieťa pri nej nezaspávalo...

Machři (2010)

Strašná nuda!!!!Dobrý námet,dobé herecké obsadenie,zle spracované......Partia bývalých basket.hráčov ide roztrúsiť popol svojho bývalého trénera aj s rodinami a snažia sa nahovoriť deti a na inú zábavu,ako telka a počítačové hry