Velkej biják (2007)

Na paródiu sa treba pozerat trocha inak ako na film. Paródia na X-men, pirátov, Narniu, karlika a tovarnu, Šifra mistra Leonarda, click zivot na dialkove ovl. ....celkom vtipné sceny dalo sa aj za smiat, ale oslnive to zase nebolo

Hanna (2011)

Pripájam sa k "Lima*** " aj najvyškolenejšie dievčatko k zabíjaniu nespraví 3 vyškolených zabijákov, tri dni ide po púšti bez jedla a vody a ako prvé si ide obzerať mesto.....mohlo to byť na **** ,nebyť takýchto veľkých prešľapov. Ale celkovo chvályhodný akčák, herci podali skvelé výkony ako hlavní hrdinovia, tak aj tepľoš s parťákmi:) Ako hovorí "POMO****" - niečo tomu chýbalo trocha to "zošťavňatiť".Hudba super, hlavne v "bežiacich" scénach, exkluzívne dobré pumpujúce basy.

Neřízená střela (2010)

Začiatok perfektný, potom začalo všetko "pokulhávat" dej stratil šmrnc, nápad, energiu vlieklo sa to jak v lete na saniach, oživením bola posledná hláška "Where is a cat?" a záber na dieťa "Smithových" zahrabujúce čerstvo vykopanú jamu...:) Btw.: Kto by sa do Emily nezamiloval?....

Zdrojový kód (2011)

Taká malá napodobenina "počiatku".To sa mi na tom nepáči, vyzerá ako ako hnusná falošná kópia trochu pozmenená. Možno to nemalo tak byť, ale vyznelo to tak. Mŕtvy vojak sa vydáva vo virtuálnom svete zachrániť svet pred výbuchom bomby, nakoniec tento kód aj prelomí a ostáva v ňom naveky šťastný - v skratke, heh.

Všemocný (2011)

Nový nápad s novými hereckými objavmi. Po zhliadnutí filmu netúžim po nicom inom, len o priesvitnej tabletke.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Nechápem tie slabé hodnotenia, asi som jediný závislák na Deppovi a jeho výstrelkoch. Pre mna asi najoblúbenejšia časť. Prvotny unik z paláca nemá chybu, proste sa nenudite dej nas drzi v napätí od začiatku do konca ..Spočiatku som sa bál aké to bude bez Keira Knightley - chýba tu, ale ohnivá Penelopka ju dokonale nahradila. Hudba 100%, vtipné, nádherné scenérie, a scéna s morskými pannami úplne oslnivá...panna misionárovi "Ty jsi iný..." "Nepromrhej mou slzu..".""starí dobrí piráti". Výborný Černovous, jeho loď s plameňometom, ovládaná diaľkovo jeho mysľou a šabľou. Dúfam, že bude aj pokračovanie a rovnako úspešné!!!!

Jů, vona je chlap (2002)

náhodou celkom slušná komédia, dobré hefty a prestrihy, bavil som sa

Kill Bill (2003)

výborný film až na tie scény s mečom a rozsekanie celej armády vyškolených vojakov, to bolo úplne trápne a prehnané a pokazilo celkový dojem z filmu.

Zakletá Ella (2004)

Celkom slušná zaujímavá moderná rozprávka, boj dobra zla, láska, zápletka a šťastný koniec trocha zdramatizovaný s nádychom humoru. Oplatí sa pozrieť.