Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

Tento Československo-Německý koprodukční seriál se asi nesmazatelně vryl do paměti každého kdo ho viděl. Skvělé zpracování a nabitá atmosféra každého jednotlivého dílu,z nichž každý pojednával o jiném rodícímse odvětví vyšetřovacích metod kriminalistů. Druhá řada byla sice již o něco slabší,ale i tak je toto dílko po zásluze "klenotem" televizní tvorby na kterou se dá podívat kdykoliv.

Evado (2011) (studentský film)

Na studentský počin to nebylo až tak zlé,ale určitě by se z toho dalo dostat víc.Námětem mi to připomnělo Kulhánkovu knihu Cesta krve.Dost mě překvapily i poměrně slušné FX scény a triky.Jen tak dál chlapci a děvčata.Fandím...

Everly (2014)

Hromada mrtvých Japonců, o něco menší hromada mrtvých štětek, jedna mrtvá matka, furt sexy Salma Hayek, malá dcerka a na konci samurajský meč vražený v pajšlu. Kill Bill odehrávající se v jednom pokoji luxusního bordelu. No nepodívejte se na to a nepobavte se :-)

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Vítejte na párty akčních "staříků" kteří nám neustále dokazují,že ještě nepatří do starého železa.Pokud si chcete připomenout atmosféru filmů let 80. kdy zásobníky zbraní byly napojeny přímo na výrobní linku ve zbrojovce,mrtvolama se daly dláždit chodníky a humor byl trapně vtipný,jsou Expendables 2 tou správnou volbou ;-)

Expozitura (2009) (seriál)

Nejde o herecké výkony,ale o děj seriálu.Natočen podle skutečných událostí okolo kriminální činnosti Berdychova gangu.Klíma s Kroupou odvedli dobrou práci při psaní scénáře a píchli do vosího hnízda.Palec nahoru.

Fanynka (2017) (seriál) odpad!

VAROVÁNÍ! Sledování tohoto pořadu může způsobit krvácení z očí.

Gamer (2009)

Běžící muž lehce řízlý Equilibriem+nějaké to morální poselství s varováním před zneužitím techniky. Kdo má rád akční filmy s nenáročným scénářem a jasným dějem si přijde na své.

Ghajini (2008)

Tak takový nářez jsem rozhodně nečekal.Smekám před tvůrci tohoto díla.Dokázali,že Indie není tak filmově zaostalá jak by si někdo mohl myslet.Spojit krvák s romantikou a prvky humoru... Celé tři hodiny jsem seděl a s napětím čekal jak dopadne tahle strhující cesta hlavního hrdiny za odplatou. Postavy můžou někomu připadat toporné,nebo naopak přehrávající,ale jiný kraj,jiný mrav.Menší chyby snad divák tvůrcům a hercům odpustí.Dokonce se daly přežít ty popové vsuvky. P.S:Kalpana je kost.Asi se stěhuju do Indie ,-)

Hadi v letadle (2006)

Jestli se chcete dobře pobavit,či se sem tam leknout,je tohle film přesně pro vás.Popcorn a dobře vychlazené pivo nutností ;-)