Věc: Počátek (2011)

Dost oceňuji, že se tvůrci nespolehli pouze na digitální triky, ale využili i starých dobrých loutek. Tohle mi v současných, v podstatě digitálně vytvářených filmech dost chybí.

Zabijáci lesbických upírek (2009)

Porce příjemné lehké zábavy a lehké děvy. Málo nahoty a lesbických scén, takže za tři hvězdičky :-)

Černá hodina (2011)

Moskvu napadnou neviditelní marťani a parta přeživších amíků si snaží zachránit krk a dojít do bezpečí dřív,než se z nich stane součást rozptylové loučky.Prochází městem,postupně hrdinsky umírají,ale nakonec natrhnou vetřelcům řitní věnec. No jo,mělo to své mouchy,ale neotřelý nápad s neviditelnými emzáky,kteří z lidí dělají posyp na zledovatělý chodník mě zaujal.Asi by se ze scénáře dalo vymáčknout víc,ale rozpočet byl zřejmě našponovaný. Shrnuto,nenáročná zábava na sobotní večer.Pro fandy nechybí ani ruský patriotismus :-)

Prometheus (2012)

Po trikové stránce není co vytknout.Ale po skončení filmu mi v hlavě zbylo mnohem víc otazníků.To o čem jsem se domníval že vím,zjistil jsem že nevím :-)

Bitevní loď (2012)

Nevím,měl jsem jiné očekávání.Přes pěknou vizuální a trikovou stránku mě film zárážel svými 100x ohranými klišé.Copak se takový nápad nedá zpracovat líp? Obsazení neokoukaných tváří byl dobrý počin,pár humorných scén pobavilo,ale toť vše.Světová invaze mě bavila víc. Jediné co nechápu je to,proč si amíci zvali ufouny,aby je následně na to rozstříleli...inu jiný kraj,jiný mrav.

Evado (2011) (studentský film)

Na studentský počin to nebylo až tak zlé,ale určitě by se z toho dalo dostat víc.Námětem mi to připomnělo Kulhánkovu knihu Cesta krve.Dost mě překvapily i poměrně slušné FX scény a triky.Jen tak dál chlapci a děvčata.Fandím...

Program na ochranu princezen (2009) (TV film)

Zas tak hrozné to nebylo.Příjemná oddechovka z produkce Disney Chanell.Pivo(pro mladistvé cola) a popcorn nezbytností.

Hadi v letadle (2006)

Jestli se chcete dobře pobavit,či se sem tam leknout,je tohle film přesně pro vás.Popcorn a dobře vychlazené pivo nutností ;-)