Elleannie

Elleannie

okres Karviná

1 3 5 6 7 8 následující >>
    • 2.5.2011  09:31

Na tenhle film jsem se začala dívat úplnou náhodou, když jsem se brzo ráno probudila. Protože se mi nechtělo spát, řekla jsem si, že si zapnu televizi, nastavím čas vypnutí a usnu u nějakého filmu. Zrovna z předchozího dne opakovali tento film, tak jsem si řekla, že to chvíli vydržím (předtím mě nezaujaly televizní upoutávky, protože nevystihly pravou podstatu filmu). Hned na začátku se vysvětlilo, oč vlastně půjde, a zjistila jsem, že to není vůbec nezajímavý film, jak jsem si původně myslela, a přestalo se mi chtít spát. Zprvu bohatý a rozmazlený kluk, který nemá pravé kamarády, jeho přítelkyně se urazí a odejde, když má výjimečně zaplatit za večeři.... a na konci dospělý a vyrovnaný muž, který ví, co chce, a jde si tvrdě za tím. Najde pravé přátelé, lásku, pochopí smysl rodiny, kterou doopravdy nikdy neměl, jen jako malý kluk. Je to opravdu perfektní film, můžu vřele doporučit.

• 1.5.2011  11:51

Jedna z našich nejkrásnějších pohádek. Vlastně je to trošku strašidelná pohádka, která má tajuplný a kouzelný nádech. Nádherná hudba Petra Hapky jenom podtrhuje krásu tohoto filmu. Vždy, když slyším tu krásnou melodii, běhá mi mráz po zádech....

• 1.5.2011  11:30

Přesně u takovýchto filmů jsem nervózní, protože nevím, kdy někdo vyskočí z rohu.. Sice tady byl jednoduchý děj, vlastně šlo celou dobu jenom o chození po domě a zjišťování, odkud se berou ty zvláštní zvuky, a o strašící telefonáty. Ale mně se to líbilo. A konec filmu byl nejlepší.

• 1.5.2011  10:44
    VALL-I (2008)

Nejkrásnější animovaný film, jaký jsem doposud viděla. Je to pohádka jak pro děti, tak i pro dospělé. Wall-e je skvělý malý robot - objevovatel, který je strašně moc rozkošný a stydlivý, a je ochotný bojovat za svou lásku do posledních sil. Občas se mu sice něco nepovede, ale Wall-e to s vtipem vyřeší. Bavila jsem se od začátku do konce a vždycky se na tento film ráda podívám znovu.

• 1.5.2011  01:24

Přestože mám komedie takového stylu ráda, tady mi to přišlo krapet přehnané. Ano, jsou tady světlé chvilky, místy jsem se docela nasmála, ale převažují spíše troufám si říct až trapné chvilky, kdy jsem opravdu nevěděla, co si mám myslet. Například scéna s kočkou, která vykonává svou potřebu na toaletě pro lidi, mi v první chvíli přišla vtipná, ale jakmile trvala déle než 10 sekund a pak ještě déle, přišlo mi to spíše nechutné. Každopádně podívat se na to dá.

• 1.5.2011  01:14

Protože jsem od D. A. viděla několik filmů, které se mi moc líbily, na tento jsem se velmi těšila. Splnilo to všechny mé představy - dočkala jsem se napětí, nadpřirozenosti, úporné snahy dosáhnout vytyčeného cíle za každou cenu. Obě hlavní herečky byly skvělé, u Natalie Portman mi chvílemi připadalo, že nic nehraje, ale opravdu chce zvítězit, byla to podle mě velmi prožitá role. Nikdy nezapomenu na závěrečnou baletní scénu, když se uklonila a zamávala křídly.. Prostě krása.

1 3 5 6 7 8 následující >>