• Krátkometrážní

Ptákoviny (1994) (pořad)

Ještě že nám to na Smíchově zopáknou. Dnes je to tak nějak nemastné, neslané, místy i nevtipné.

Hon (2012)

moc rád bych dal 5 puntíků, ale těch pár logickejch nedostatků mi vždy zarazí kurzor na 4ce...

K.O. Night Show (2012) (pořad)

hodnotící zahlédnou koutkem oka jeden díl, zrovna o wrestlingu a sází odpady? vítejte na čsfd...

Utopenec na útěku (1998)

Nedoporučuji vidět to poprvé pod vlivem lehkých drog, mohli byste zemřít smíchem. A myslím to upřímně. 75%

Hra na utrpení (2008)

Buhuahaha! Puntík dávám za super tričko a za kostým toho klauna...Jinak předvídatelné, hloupé, viděné už 100x jinde. Atmosféra vytvářená tím, že pustím dramatickou hudbu v potemnělým pokojíčku s loutkama klaunů mě nijak nebere. Logika typu bodnu někoho do krku a radši si ho už nebudu všímat, budu ječet a utíkat taky ne. 20%

Nespoutaný Django (2012)

Tak tahle jízda mi absolutně sedla! Jsem rád, že jsem si počkal na kino, určitě to za to stálo. Super hlášky, super akce, super humor, kostýmy, suproví herci. Pár upovídaných a nudnějších částí tu sice bylo, ale na celkovém dojmu to nic nemění. Do teď se směji, když si vybavím scénu s pytli. V kině mi z ní tekly slzy, jak jsem se nemohl přestat smát. Nejhorší na tom ale je, že už se teď těším na další skvělou tarantinovku. 95%

Cena života (2012) (amatérský film) odpad!

to na co tu vznikají profily takovejhle "velkofilmů" ? počkat! jednou sem se natáčel jak skočím z meze a pak jsem upadl, to by si taky zasloužilo profil, no ne?

Definice lásky (2012) (TV film) odpad!

Chci zpět hodinu a 19 minut z mého života!