Bastardi (2010) odpad!

Naprostá sračka.

Četa (1986)

Ohromný herecký výkon Charliho Sheena, Willema Dafoeho a dalších mistrů, kteří se do Vietnamské války vžili se srdcem a procítěností, která je na místě. 120 min dokonalosti a emocí. Opravdově vystižený Vietnam a peklo jeho války. Díky bohu, že už je to minulostí.

Karamazovi (2008)

Ano, ano a ještě jednou veliké ANO. Film s obrovským nádechem a zároveň obrovskou inspirací a touhou přečíst si Bratry Karamazovy. Bál jsem se českých herců, ale zbytečně. Protože se velké role uchytil sám Ivan Trojan a dokázal mě rozesmát i uzemnit. Velký potlesk pro verzi Karamazovců a pokud se to někomu nelíbí, ať si co...? Pro porovnání nehodlám koukat na Běloruskou verzi filmu z roku XXXX. Děkuji Pánům Trojanovi, Holubovi a Chmelovi.

Andaluský pes (1929)

Bezmyšlenková a svobodně vyjádřená volba, která ukazuje zvrhlíka, mravence v dlani a naprosto vybranou hudbu, která mi hraje v hlavě i po skončení. Surrealismus a fantazie na vysoké úrovni.

Zalknutí (2008)

Já myslím, že i když tam rozhodně všechno z knihy nebylo, což je už kvůli Chuckoj veliká škoda, film se celkem zdařil a slušně i pobavil. Vzhledem k délce filmu je to i příjemný, protože to uteče slušně rychle a v mém případě mohu jít klidně ve 2:18 ráno spokojeně na csfd a ihned po dočtení knihy - pár hodin zpět - se mohu podívat i na film a hezky se zabavit.

Legendy z Dogtownu (2005)

Herecké výkony, které hrají tak, jak správní kluci a nic nepřehrávají. Venice a Dogtown. Jay, Stacy, Tony a zbytek party, kteří hrají v dokonalém filmu a dělají tak z něho ještě dokonalejší. Můj nejoblíbenější film a zároveň nejoblíbenější Soundtrack.

RocknRolla (2008)

Přímo úchvatné herecké obsazení - co se týče výkonů, není nic, co by šlo vytknout, jelikož je zde hráno na úplně maximum. Není překvapením, že Gerard Butler nemá koho překvapit, každému je dost známo co dokáže. Ludacris je také často vyhledávaným a k takovému filmu jeho ksicht rozhodně patří. Být rocknrolla je víc, než to, co si může spousta z nás myslet. Je to víc, než jen drogy.

Mulholland Drive (2001)

Absolutní špička a vrcholné dílo Lynchova umění.

Babička (1970)

Absurdní a naprosto ničivá krátkometrážní porážka autem s řidičem nám zcela jasným. Lynch je zběsilý. Lynch je zlý. A lynch se nebojí temnoty.