Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Klišé a klišé a klišé a klišé a taky uhelně černej čert Koranteng. Počasí, který snad z 80ti% nikdy nevychází (jejich léto rovná se déšť) a živé vstupy u kterých v jednom kuse selhává technika a neprofesionální výkony reportérů mně kolikrát opravdu rozesmějou. Radši žádné ,,Televizní voloviny". Radši už vůbec nic.

Honza málem králem (1977)

V boji mezi Jířím Kornem a skupinou Korn vyhrává KORN. Na český poměry celkem slušná pohádka, která vystačí a vzhledem k době vzniku je to celkem jasný. Dnešní doba nám poskytuje už jen kopie z kopie kopie.

Pravá blondýnka (2001)

Proti blondýnám jako takovým nic nemám. Film, kde se snažej poukázat na chytřejší články blondýn - co k tomu dodat. Barbie si hraje na právníka a samozřejmě op nějakejch těch slzičkách si dodá odvahu a vyhrává velký líčení. To ne. Radši několikahodinový koncerty Nirvany, Oasis a Stonů, ale tohle sahá fakt daleko.

Komisař Rex (1994) (seriál) odpad!

Srát do každýho filmu nebo seriálu psa nebo kočku, to je už fakt opravný. Pitomej pes, kterej je chytřejší než kdokoliv v tom seriálu a jeho pitomej páníček, kterej je ještě větší stupid. Už by měli ty zvířata z televize poslat do háje. PRIMA je na druhym místě odpadovejch kanálů hned po Nově.

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Je to špatný, vidět, jak hodně hluboko to u nás jde ke dnu. Nesnáším české kanály. Nesnáším ty český blbosti.

Farma (2012) (pořad) odpad!

Další českej reality-shit plnej dementů, který nemaj, co dělat. Fuj!

Jump street 21 (2012)

Bál jsem se toho, že Tatum spadne znovu do nějaké přiblblé role a bude ho následovat Hill, kterej je jako herec vždycky věrohodnej ňouma. Kombinace drog, školních blbostí a policie, která jede v americkým stylu už po Xtý. Zůstalo to věrné žánru a neudělalo to ostudu, protože to splňuje všechna očekávání, která by jste z recenze čekali. V roce 2012 je těžký udržet originální krok s takovým scénářem, ale jde vidět, že stále se dá vymýšlet chytře a najít divákovu pozornost po celou tu dobu. Páni režiséři si zatím mnoho nenarežírovali, ale pokud bude další snímek stejně střelený a dobrý, myslím, že je čeká hezká budoucnost a já uvidím další film. Good luck. Btw. Johnny Depp vzal takovej štěk? Stejně dostal nejspíš zaplaceno víc než ta holka, která se ke konci zfetovala.

Válka světů (2005)

Hodně dobrých nápadů ve spojení s hodně špatnými nápady. Taky jste viděli tu parodii, kdy ze země vylezou obří iPody? Proč to panu Spielbergovi jenom udělali. Asi se něco nelíbilo a bylo potřeba to zesměšnit, aby to nabralo na něčem opravdovém, ale přitom si Válka světů nezaslouží takto zavrhnout v ponížení Amerických studií, kde vydělávají na zesměšněných verzí kvalitních a finančně náročných děl. Zřejmě to bude chtít shlédnout znovu a při tý příležitost si pustit i Znamení. Nejspíš jo.

Čelisti (1975)

Geniální snímek, který vás rozkousá a polkne pěkně hluboko. Dětství u televize se strachem před čelisti žraloků.

Poslední Mohykán (1992)

Jedna z opravdovejch lahůdek roku 1992, kterýho jsem se také narodil a jsem hrdý na to, že tohoto roku vzešla na svět i takováto skvělá podívaná.