Pouť (2018) (seriál)

Do 4.-5.dílu to pro mě mělo nějaký vývoj a spád. Pak jakoby se zeptali, "co s načatým seriálem?", a tak nějak se to vleklo, nic moc se nedělo, zábavné to taky zrovna nebylo a o pouti už snad vůbec ne. Ale závěr "rozsekli" pěkně. :) Nic, co by bylo třeba vidět znovu, ale mám rád poutě a z Nely je taky pěkná slečna.

Labyrint: Vražedná léčba (2018) odpad!

Efekty, nápad a některé scény suprové.. Ale toho štěstí co ten Thomas má.. Snad kdyby tam hrál Semir, víc bych tomu věřil. Vždy, když to vypadalo na totální debakl, se tam někde někdo s něčím zjevil a celou situaci zachránil. Hodnoceni odpad nezabrání ani smrt té zrádkyně Terezy. Byl to pro mne opravdu velký přepal, kdy se tomu už ani maličko nedalo věřit. Bohužel a to mě předchozí díly bavily

Ano, šéfová! (2018) (pořad) odpad!

"Čím víc komod, tím líp" prohlásí paní Pagana v pořadu o restauraci. A vrcholem je, když je kuchař požádá, ať mu ukážou směr a poradí koncept, tak mu synek Pagana poví "vymysli si ho".. Bože, to je tak zoufalé.. A lidé na to jistě budou koukat, aby viděli tu parodii.

Specialisté - Dívky (2017) (epizoda) odpad!

Jistě, to takhle dostanete tip na dva týpky, co mluví sprostěji než pumpař a hned si vezmete neprůstřelnou vestu a běžíte na ně s kvérem :D to je reálnější Kobra 11

Rychle a zběsile 8 (2017)

Co jejsi rychlejší než Lamborghini? Dveře od Lamborghini.. Mimoto super výkon Lady Niva, která držela tempov se superautama. PS: rád bych viděl závod Doma proti Semirovi.. minimálně by to bylo stejně napínavý, jako co bylo dřív, jestli vejce nebo slepice!

Tak fajn (2012)

Vidim zde spoustu hodnoceni jako odpad a velke kritiky. Ano, kdyz se na to podivam z jejich pohledu, bylo to na odpad, dejove nic moc a mozna to vypadalo spis jako parodie na film, nebo neco mezi filmem a klipem k pisnicce. A proc 3*?? 1.za BMW 3 cabrio e92, 2.prave za hudbu, 3.protoze jsem se u toho odreagoval a nebylo potreba hloubavejsiho premysleni :)) tot vse

Drive Angry (2011)

dobrý nápad...ale to je asi tak všechno čím mě tento film zaujal. Možná i průběh by zabavil, ale jak někdo může v roce 2011 vyzvrátit tak šílené, zoufalé a druholigové efekty? už samotná "ateliérová" jízda dvou aut vedle sebe byla zoufalá, ale výbuchy a samotné provedení bylo prachbídné a mnohem horší než v komedii Kobra 11 a to samozřejmě pomíjím uvěřitelnost celého děje, do kategorie fantasy to zkrátka patří. Je to škoda, větší propracovanost situací by hodnocení rozhodně vylepšila.

Yes Man (2008)

Film na odreagování, pobavení a hlavně účel splnil. Co však jediné bych mu vytkl, je český dabing! Viděl jsem to původně v originále s titulkami a bavilo mě to hrozně moc, poté jsem to viděl v dabingu a najednou se ten krásný humor kamsi vytratil.. Ano bylo to pořád vtipné, ale ani zdaleka se to nechytalo originálu.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Tak to jsem opravdu nečekal, že by někdy tak nízko mohl klesnout jakýkoliv díl F&F.. Na to jak byla pětka vyladěná, tak tohle šlo rapidně dolů. Prostě parodie, fraška, komedie hadr! Takže to shrnu: Proč jen bod? Na začátek filmu, kdy se Dom s Brianem prohání v zatáčkách neobvykle ladnou a svižnou jízdou, jsem si již zvykl z předchozích dílů, ovšem zde to po celý děj pokračuje neustálými likvidačními scénami, že i kluci Kobry 11 by mohli závidět, oproti tomuto jsou opravdu jen "seriáloví amatéři". Celé je to taková velká sranda "jak by to vypadalo kdyby..". Po létajícím tanku jsem si myslel, že už nic horšího nepřijde (konečně se odhalila také pravá totožnost Supermana, nikoliv Clark Kent, ale Dominik Torreto). Ach ne, jak jsem mohl být tak naivní! Runwaye mívají přeci běžně délku okolo 30km (vypočítáno z přibližné rychlosti jedoucí aut u letadla a délky akce), a když vzlétají tak jim stačí tak malá rychlost že i přeplňovaná Alfička je schopna takovýto kolos předjet.. Dobrá tedy a proč vlastně bod? Za prvé by se možná neslušelo filmu s tímto jménem dát odpad, za druhé mě zaujalo skvělé intro filmu sestříhané z předchozích dílů a za třetí jsem milovníkem BMW a poslední věcí co se mi na filmu líbilo, byl zvuk Giulietty s přifukujícím turbem v závěru. Toť vše, jinak odpad!