L. A. - Přísně tajné (1997)

Pekne zapletený príbeh z L.A., mesta anjelov. Pekne poukázali na silu korupcie, ako aj na svetlé aj tmavé stránky rozhodovania o "verejnom" dobre.

Jezero smrti (2008)

Najviac ma zaskočila blízkosť realite, ktoré častokrát chýba dnešným hororom. Keď som to pozeral, povedal som si:"Toto sa môže skutočne v dnešnom skazenom svete stať, a je dosť pravdepodobné, že sa to aj deje." Dosť ma to odradilo od návštevy Anglicka :p

Večer pod lampou (2011) (pořad)

Konečne nejaká relácia s diskusiami na podriadne témy, kde sa vedie polemika na úrovni a ľudia, ktorý tam diskutujú aj vedia o čom hovoria.

Jako Mike 2 (2006)

Nebyť záveru, tak moje hodnotenie by bolo ešte nižšie.

Šogun (1980) (seriál)

Výstižne priblížená japonská kultúra pre zvyšok sveta. V ich spoločnosti vládnu úplne odlišné zvyky a obyčaje ako v ostatnej spoločnosti. Hlavný hrdina mal veľké šťastie, prežil a dostal sa pomerne do dobrej spoločnosti, kde si ho vážili a uznávali, samozrejme, len v hraniciach, kým pre nich robil, to, čo po ňom požadovali. Aj napriek svojmu veku je seriál aj po toľkých rokoch stále "pozerateľný" s patričnou dôstojnosťou.

Siska (1998) (seriál) odpad!

Sem-tam sa na tom dalo aj zasmiať, no najviac som sa pobavil na závere prvej série.

Beyblade (2001) (seriál)

Jednoznačne najlepšia Beyblade séria, len neviem prečo má na CSFD najhoršie hodnotenie zo všetkých. Vysvetľujem si to nasledovne: tí, ktorým sa Bayblade páči si pozreli aj iné série a ohodnotili všetky. Tým, ktorí ho v láske nemajú ohodnotili túto sériu, prípadne ju hodili do jedného koša k ostatným beybladom a ohodnotili to odpadom. No ak dali odpadom tomuto, neviem ako by hodnotili nasledovné série, ktoré už vôbec nie sú tak dobre spracované ako táto.

Beyblade Metal Fusion (2009) (seriál)

Keď som počul slovenský soundtrack, mal som dosť, predsa som dal tomu trochu šancu a trochu to nakoniec poskočilo v mojom rebríčku hodnôt.

Everybody Hates Chris (2005) (seriál)

Priam až neuveriteľné koľko a akých zložitých problémov môže mať mladý, čierny školák :p

Doktor od jezera hrochů (2010)

Bolo tam celkom dosť vtipných scén, na ktorých sa dá dobre zasmiať, chýbala tomu trochu hlbšia pointa, skrytý zmysel, na ktorý som zvyknutý pri kvalitných českých komédiách.