Zaměstnání (2008)

Dobrá paródia na súčasný spôsob života. Každý slúži niekomu druhému, čím si vyššie tým menej ľudom slúžiš...

Můj soused Totoro (1988)

Po zhliadnutí tohto filmu mám chuť sa niekam presťahovať a stretnúť Totora. Pekná animácia, zvučné melódie a fantazijný duchovia spolu vytvárajú dielo, na ktoré do smrti nezabudnem.

Delta Force (1986)

Chýbalo mi tam trochu viac bojových umení.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Prekonalo moje očakávania. Aj keď najlepší výkon podal animovaný škriatok Dobby, táto časť bola podstatne lepšie ako Polovičný princ.

Vyvolávač deště (1997)

Zbohatnúť, či zastať sa spravodlivosti a zachovať sa čestne. To je otázka, ktorá trápi nejedného človeka a je len na nás, ktorú cestu si vyberieme.

Afro Samurai (2007) (seriál)

Výborná atmosféra, skvelé efekty, len ten príbeh a celý zmysel trochu pokrivkáva. No aspoň, že to nie je ďalší z tých seriálov s 100+ dielmi.

Byla jednou jedna planeta (2008) (seriál)

Mnoho zaujímavých a poučných vecí o našej planéte. Síce často-krát je problematika zobrazovaná dosť čudnou formou, no aspoň sa človek zasmeje. Netreba zabúdať, že tento seriál je určený pre tých najmenších a im môže dať veľmi veľa užitočných informácií, čim sa úplne splní poslanie tohto animovaného dokumentu.

O dívce, která proskočila časem (2006)

Prekrásny príbeh o priateľstve a láske. Keby som mal ja schopnosť cestovať v čase, len na určitý počet krát, neviem či by som sa osmelil niekedy to využiť, však čo ak práve nie je tá správna chvíľa ?