Nezapomeň na mě (2010)

Pôvodné hodnotenie sa blížilo 3* ale keď mi priateľ objasnil záver filmu (odporúčam všimnúť si dátum na tabuli v triede pri konci filmu) bolo mi hneď všetko jasnejšie.

Zolar (2004) (TV film) odpad!

Power Rangers bol oproti tomu slabý odvar.

Solomon Kane (2009)

Temná stránka stredoveku k čomu neodlučiteľne patria čarodejnice, démoni a čierna mágia; príbeh vsadený do nádhernej českej prírody. Výsledkom môže byť len pútavý film aj napriek pomerne "nízkemu rozpočtu" len 26 miliónov dolárov.

Evangelium: 1.11 Monstrum (2007)

Film Vás za polovičný čas vtiahne do úvodu animovaného seriálu Evangelion. Keďže je to novšie dielo je to samozrejme aj lepšie spracované po grafickej stránke. Začiatok mohol byť síce pre niekoho trochu mätúci, no in medias res, teda priame vtiahnutie do deja je najobvyklejším postupom v scifi-anime. Postupnou gradáciou deja ste oboznámený s takmer všetkými faktami, ktoré hýbu celým príbehom, no a komu to nestačilo, nech si pozrie pokračovanie Evangelion 2.0.

Mistr kickboxu (1992)

Pekný film motivujúci hlavne deti k aktivite. Je dobré, že ľudia ako Chuck Norris alebo Jackie Chan nemyslia len na svoju kariéru a snažia sa pozitívne vplývať na mladú generáciu. Najlepší bol koniec: Barry: To bol vždy môj sen. Chuck: Sny sa vždy stanú skutočnosťou Barry, len pre to treba niečo spraviť.

Královna řeky (2005)

Pekný príbeh s nádhernej krajiny Nového Zélandu. Vydarený začiatok, no neskor sa to len zamotávalo a dej stagnoval. Potešilo ma, že režisér poukázal aj na to, ako vojna nič nerieši a niet nad časy mieru.

Poslední akční hrdina (1993)

Kto ešte o tom nesníval, že by mal čarovný lístok, ktorý mu umožní stať sa súčasťou filmu ? No a kde inde by sa dalo zažiť viac napätia a akcie ako po boku nezničiteľného Schwarzeneggera ? :P

Magická hlubina (1988) odpad!

Zaujímavý film o potápačoch a prekonávaní ľudských síl. N vzdhľadom nato, že tam hrá Jean Reno som čakal omnoho viac akcie. Žiaľ, je to asi najnudnejší film aký som kedy videl :(

Test magazín (2008) (pořad)

Dobrý nápad, no ešte sa mi nestalo, aby tam hodnotili presne ten výrobok ktorý som si plánoval kúpiť.