Pořád dokola (2010)

Zaujimavy thriller - ktori sa sice pomalsie rozbieha ale potom sa dostava do poriadne tempa! Bavilo ma a na jedno videnie super film!

Grave Encounters (2011)

V porovnani s Paranormal Actvity o dost lespie, zaklad je ze som sa bal a nedalo sa mi zaspat :-)) Super prostredie liecebne alebo vazania ?

Nezvaný host (2007)

krasne nadherne famozne - pohladenie pre dušu!

Informátorka (2010)

Skvely film vo vsetkych aspektoch. To prostredie bolo vykreslene realne ale ak je toto podla skutocnej udalosti tak nemam na to slov! SUPER FILM!

Lidice (2011)

Posobiva drama, v kine som ani len na sekundu nemal pocit ze je to zdlahve i ked film trva 126 min. Skvele dielo vo vsetkych smeroch! A tie titulky a mena ludi po celom svete podla tejto dediny - krasne smutne!

Pařba v Bangkoku (2011)

Neviem clovek vzdy od druheho dielu caka vzdy viac ako od prveho. Mne sa jednotka velmi pacila ale tak dovjka naozaj som sa v kine nudil. Nie že by to bol zly film ale jednoducho to nebolo take zabavne ako jednotka!

Biutiful (2010)

Neskutocne smutna a uzasna drama a Bardem jednoducho skvely vykon! Uzasny film! A to prostredie ,jednoducho dokonala drama!

Mechanik zabiják (2011)

Celkom dobra oddychovka na jedno pozretie, samozrejme Statham ako vzdy kvalitny vykon!

Zeitgeist: The Movie (2007)

uzasne!!! najlepsi dokument a vsetko vedecky krasne podlozne, cirkev najvacsia mafia, americky prezident zabil svojcih ludi a tak dalej. uzasne a zaroven hrozostrasne hrozne.