Lidská stonožka 2 (2011) odpad!

Bytost, která tohle píše a natáčí, běhá na svobodě mezi lidmi?

Jmenuji se Sam (2001)

Ždímačka na emoce, která ze mě na 132 minut vyhnala cynika. Ale to beru jako pozitivum. Skvělá Michelle, skvělá Dakota, svělý Sean Penn. Doporučuji.

Zkažená úča (2011)

Jednoduché - to musím zdůraznit, ale v rámci té jednoduchosti velmi vtipné a svižné. Potěšilo i herecké obsazení. 60% je imho pořád málo, proto dávám 5*.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010) odpad!

Třeba mě ukamenujte, ale větší blbost už jsem dlouho neviděl. To nešlo dokoukat. Asi se zařadím mezi suchary ze zbytku světa a přestanu sledovat komedie pro teenagery.

Milovaná (2010)

Hodně dobré, bez chybičky. Kvalitní film ještě nezemřel. K tomu ten brutálně skvělý výkon hlavní představitelky!

Dvanáctiletí (2005)

Škoda. Moc překombinované, zajímavý nápad utopený v moři nesnesitelně samoúčelných sraček. Tohle vážně nemusím. Natočíme film, kterej zvedne ze židlí puritány. Tak co tu ještě nebylo? Zkombinujeme všechny stereotypy defektních postav z podobných filmů a necháme je zahrát děti. Defektní děti, hm, to je dneska v kurzu. To letí. Chlapeček zavře svojí matku do sklepa, protože jí chce pomoct s hubnutím? Holčička se promění v děvku z třetího světa, protože jí chybí otec? Chlapeček vezme pistoli a spáchá promyšlenou vraždu? Jo, to zní dobře! To zaujme! O tom se bude mluvit! Wtf??!

Nákaza (2011)

Nečekal jsem žádné zázraky, nečetl recenze ani popis tady na ČSFD, takže mě mile překvapilo hvězdné obsazení, kamera a kvalitní hudební podklad. Ani ten však moc nezachraňuje velmi průměrný, televizní scénář.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Vtipná milá komorní záležitost, kde mě ovšem neskutečně štvala vtíravá roztomilost dětských monologů, která postupně přestává být roztomilá a začíná nudit a otravovat. Rozpačité dojmy..

L. A. - Přísně tajné (1997)

Tahle detektivka je dokonalá. Ale také dokonale chladná a neosobní. Pochopeno vše, ale nevtáhlo mě to do děje tak, jak bych čekal podle zdejšího hodnocení.

Lovci duchů (2005) (seriál) odpad!

Tento seriál bych přirovnal k horším "nekonspiračním" dílům Akt X, kde navíc chybí Mulder a Scullyová. Hrdinové mi jsou maximálně nesympatičtí, scénáře k jednotlivým dílům jsou psány jako přes kopírák, hlavní příběh je nudný, nezajímavý a vrcholem všeho je arogance a hloupost, s jakou se seriál vnucuje, jak je hrozně "cool". Nechápu, čím si zasloužil tak vysoké hodnocení.