Jackass 3 (2010)

Čistě proto, že tohle si nikdo jiný netroufne.

Elitní jednotka 2: Vnitřní nepřítel (2010)

O chlup slabší než jednička. Není to ale úpadkem kvality, nýbrž změnou tématu. V jedničce se nám dostalo absolutního nezastavujícího se akčního nářezu, který do nás děj a akci bušil stejně divokým a nezastavujícím tempem jako hlavní hrdinové do těch parchantů ve slumech. Dvojka je ale spíš o tom, jak funguje tamní politika. Prvních pár minut mi trvalo to strávit, ale potom mě film vtáhnul do děje stejně jako jednička a nezastavil až do drsného a skvěle natočeného konce. Jo a ještě něco. Úvodní titulky tohoto filmu jsou opravdu majstrštyk. 4,5*

Manželka za padesát ovcí (2010) (TV film)

Za to že jsem tu nehoráznou sračku, která vypadala jako Home made přežil..

Elitní jednotka (2007)

Už jen za to, že se našel někdo kdo měl odvahu o tomhle natočit film. A k tomu ještě tak drsným a s ničím se neseroucím stylem. Varování pro některé diváky - úvodní titulky jsou tak skvělé, že už kvůli nim se na ten film budete chtít prostě dodívat.

127 hodin (2010)

Skvělá kamera mě nepřestala překvapovat po celou dobu filmu, což je u snímku kde se hodinu a půl čumí do díry s šutrem velice slušný výkon. Jo a sorry Franco, doteď jsem si myslel že neumíš hrát. Spletl jsem se.

Blue Valentine: Milostný příběh (2010)

Nehorázně nudná sračka o dvou nehorázně nudných lidech a jejich ještě nehorázněji nudnějších problémech. Neměl jsem ani tu sílu dodívat se do konce.

Černá labuť (2010)

Strhující. Démonické. Chladné, a zároveň vášnivé. A hlavně pomalu gradující , jehož vyvrcholení v posledních minutách mi rozbušilo srdce a slepilo všechny "Střípky" děje v jednu nádhernou mozaiku. Pohled Natalie v závěrečné "labutí" scéně obsahoval tolik emocí, že jsem ještě několik minut po skončení filmu zíral na závěrečné titulky a nebyl schopný se pohnout.

Repo: Genetická opera! (2008)

Šílené, infantilní, perverzní a zvrácené, ale zároveň tak sterilní a dokonalé, že Vás tento film buď totálně uchvátí, nebo přinejmenším zaujme. Jedno je ale jisté - v každém případě na něj prostě nezapomenete.

Miami Vice (2006)

Bohužel mi styl podání tohoto filmu vůbec nesedl. Ani do toho konce jsem se nedodíval a co víc, ani mě to netrápí.