Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Krimi
  • Komedie
  • Western

Recenze (168)

plakát

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015) 

Asi za čtyři. V dobách, kdy jsou všechny blockbustery víceméně stejné můžeme MI:5 nazvat osvěžením. Proč na něj zajít? Zarputilý Cruise je obdivuhodný už pro svou fyzickou kondici. McQuairre umí vtipně a zajímavě okořenit i stokrát už viděnou situaci (a že jich zde je). A třetí, zdaleka ne nejmenší, hvězdou je zde neznámá sestra Liv Schreibera. Tuto paní ještě hodně uvídáme.

plakát

Un témoin dans la ville (1959) 

Jsme rádi, že máme v kuchyni položených pár metrů lina, ale ještě radši sledujeme nějaký podobný zapadlý kousek z dílny malého velkého (zde ještě dětsky) buclatého Lina, Tentokrát za tři, protože v něm bylo málo pana Lina a pan B. musel se jít dobažit do kuchyně. Prostě: Tento film zestárl, ale naštěstí Ventura je k podívání v každém věku a každém filmu. Bohužel vložené scénky ze života pařížských taxikářů nudily a otravovaly. Finální štvanice nebo spíše ŠTVANICE dojem trochu napravuje...

plakát

48 hodin (1982) 

Přihlouplé, ale dneska už holt klasika (pan B. se asi nikdy nedozví proč, i když viděl několikráte.... )

plakát

Osmy (2014) (TV film) 

Paskvil. Jakým kudla hrdinou proti své vůli? Panu B. se nepozdává hned základní premisa, kdy nabídkou podpisu Charty ožralovi v hospodě, nabídnou moci skvělou možnost ho totálně rozmetat. Zbytek je velmi podobný začátku, skoro jako by si Epštajn říkal, můžu napsat cokoli, dá se tomu filmová fazóna (kolik z našich peněz tahle legrace asi stála?), první herecká liga se přidá a ono už to bude nějak fungovat. Nefunguje, je to násilné, je to blbé a Viktor Preiss s Polesným by v ateliéru odvedli stejnou práci při menších nákladech. Pozitiva: Josef Dvořák po dlouhé době, Taclík.

plakát

Cirkus Bukowsky (2013) (TV seriál) 

Nudné, předvídatelné a hlavně tedy skvostně zmarketingované! Šlapeme na paty severským vzorům, krimi co tu ještě nebylo, ponurá atmosféra, lahůdkový hlavní představitel a pan B. neví co ještě. Hohoho! My si pamatujeme jenom zmatené blábolení mimo obraz, dlouhé přesuny autem s bodu A do bodu B, páprdovitého Hanzlíka a otřesné finále. Napínavé bylo pouze to čekání, kdy už se teda něco stane a inspirace noirem spočívala zřejmě v tom, že se tam vrzlo všechno, co se kdy vidělo a četlo a trochu se s tím šmodrchalo, aby se neřeklo... tak na takovou bídu sme toho napsali už moc.

plakát

Vatel (2000) 

Skvělý film.

plakát

Krásno (2014) 

Rozhovor s partnerkou po skončení filmu. Ona:"To byla ale chujovina." On: "Pročs to teda dodívala až do konce?" Ona: "Chtěla jsem vědět, jak to skončí." On: "A konec to nenapravil?" Ona: "Ne, byla to chujovina." Přesto On zvyšuje hodnocení, za několik vydařených scén a taky za výsledný pocit, který není úplně marnostní.....

Ovládací panel

Reklama

Reklama