Bitevní loď (2012)

Na blockbuster průměr, samozřejmě důchodci mrzáci tragédie, ale blondýnka hezká, akce slušná ke konci tak proč ne. Bylo to přesně jaké jsem to čekal, takže dvě hvězdy jsou akorát.

Devátá brána (1999)

Nevím proč, ale tento film je prostě jeden z mých nejoblíbenějších. I když sám nevím čím mě tak zaujal, vždycky se na něj děsně rád podívám, a to Johnyho ani moc rád nemám. Satanistická tématika, knížky, které miluji....prostě vynikající film, ale asi musí člověku sednout.

Den zrady (2011)

Skvělý Gosling, skvělý Clooney....ale to je vše. I když jsem se na tento film těšil, ve srovnání s Michaelem Claytonem rozhodně neobstojí. Prostě jsem se nudil. Čekal jsem alespoň efektní nečekané finále, ale nic nepřišlo.

Nesnesitelná krutost (2003)

I přes některé dobré scény (sípač, majitel kanceláře) celkově podprůměrná práce, od Coenů obvzláště.

Bez dechu (2011) odpad!

jesus fucking christ....

Johnny English se vrací (2011)

No, po pravdě, nebylo to nic moc. Přesto nějaké mě vážně dost dostaly....třeba jak Johnny při schůzi s PM jezdí stále na židli nahoru a dolů. Takové tu byly dvě až tři, jinak celkem bída. Ale proč ne, nečekal jsem moc, moc jsem nedostal, ale místy jsem se docela pobavil. 3 hvězdy.

Král Škorpion - Bitva osudu (2012) odpad!

Naprosté znásilnění historie, kinematografie a všeho co vás napadne. Hlavní hrdina akáďan, příšerný herec, co bojuje kdesi na starověkém východě s asiatama, do toho jeho kámoš Olaf, Teuton z Germánie (??), Ron Perlman který svou rolí zde klesnul až na samé dno. Akční scény vypadají vážně jako parodie ("bacha, týmhle je armáda mocného Talase....kolik jich je? asi 50"), kostýmy sebrali někde ve skladech (asiaté v římském tělovém brnění s římskou důstojnickou helmou na hlavě). Vážně příšernost, snažil jsem se to dokoukat, moc jsem se snažil, ale stejně jsem musel přeskočit až na konec. A ten byl stejně hrozný jako celý film.

Jeremiah Johnson (1972)

Western jak ho neznáte. Tady se skoro nemluví, skoro nestřílí, ale přitom je to úžasně silný příběh s vynikající Redfordem. Dal bych tomu plné hodnocení protože jako film to byl vážně skvělý zážitek, ale přece jenom, některé scény byly zbytečně dlouhé a já neměl chuť vidět ten film znovu ihned. Ale počkal jsem si rok a po roce zase super.

Kamarád taky rád (2011)

Jedna z lepších romantických komedií. Hlavně úžasná Mila Kunis a její překrásné oči. Justin hraje relativně dobře. Sice je to plné klišé a jasný konec, ale ruku na srdce, to se přece od romantických komedií chce. Výborná oddechovka před spaním.