Život i smrt porno bande (2009)

Po instantně kultovním SERBIAN FILMu další srbská dekadentnost, tato je o trochu hlubší a méně ’user-friendly’. Znuděný mladý filmař Marko dá dohromady porno-divadelní sbor, se kterým opustí Bělehrad a vyrazí na turné po vesnicích, kde bude jeho porno banda předvádět svojí výstřední sexuálně laděnou show. Pro finanční neúspěch ale brzy přijímá nabídku, která z něj učiní snuffového umělce. Ano, je to film, který vám toho ukáže dost. Nejen čůráka, ale i felaci koňskýho čůráka (!), zvrhlý humor s nápady typu zasévání pole vlastním semenem, velmi syrově a reálně vypadající smrti, různé feťácké orgie nebo velkou lesní znásilňovačku. S tím, že všechno je buď skutečné, nebo vypadá naprosto skutečně. V prvé řadě je to ale film, který reflektuje neveselou sociopolitickou situaci této balkánské země. Upřímně, na základě tohoto (a může to být celkem trefný obrázek) nechci do Srbska ani páchnout. Všudypřítomná sociálnost, marnost, zaostalost, deprese a krutost. Vypadá to tam jako v nejhorších post-komunistických koutech naší země... Je ale zajímavé sledovat, co se odtamtud šíří za filmy. Moc hezky vám z nich nebude. "Real artists should explore where others wouldn’t dare."

Porn's Most Outrageous Out Takes (2006)

Haha. Pornoborec Jim Powers vytáhne z šatníku 10 behind the scenes z filmů na kterých dělal. Takže uvidíte třeba nachcanou režírující Ashley Blue na lesbi squirt akci, několik hádek mezi slepicema, černošskej fight při gangbangu, mexikánskou holku co odmítne nechat se píchat do krku v Gag Factor, blbou punkovou píču (je vůbec v pořádku dávat sem odkazy na takovýhle screeny?), natrhlou pičku, náročný bukkake, a bacha kurva na to - zlatou korunou celé téhle kompilace se stává.... trojice HNUSNÁ, TLUSTÁ a PLEŠATÁ, u které jsem se fakt nejvíc bavil, protože taková demence se hned tak nevidí. Celkově obsahuje i nudnější segmenty (přiznám se, že něco z toho jsem i popohnal), ale jinak vskutku zajímavá sonda do bláznivýho porno světa.

Graphic Sexual Horror (2009)

Příběh jednoho z největších BDSM (sadomaso?) webů - Insex.com - od počátku v roce 1997 až do konce 2005 (zapříčeněného vládním zásahem). O tom, jaký byl šéf Brent Scott vynalézávý maník, jak vysoký byl počet klientů, jak se přitom měly ’modelky’... Tyhle srandičky šly vždycky mimo mě a přišly mi až trapný, ale stejně jsem se na GSH chtěl podívat, protože to vypadalo zajímavě - o něco víc než nakonec bylo. Ale pokud patříte k těm, které uspokojuje vidět holku naříkat v kleci a s podvázanýma kozama, hurá na to.

Long Jeanne Silver (1977)

Pahýlový porno. Jeanne si užívá života na škole... Penetrace pahýlem, felace pahýlu, stříkání na pahýl. Když to dělá pahýlem týpkovi do kaďáku a mastí přitom bobra, to už je síla i na mě. Jinak ale celkem nevinný P normál, za předpokladu že si rychle zvyknete:) Neberu to za zvrácený fetiš, ale za další nevšední sedmdesátkovou zajímavost. "Is it really like a guy's dick?"

Anita - švédská nymfička (1973)

Sedmnáctiletá švédská nymfička a její těžký úděl. Christina Lindberg je tu věčně utrápená a zase tolik se nesvléká, no a jako celek je to takový moc nikam-nevedoucí, nudný.

ReGOREgitated Sacrifice (2008)

Slušná vyjebanost, bohužel celkem o hovně. Kdo ujíždí na blití (případně levných šlapkách), bude si v tom asi libovat, ale pro ostatní spíš jen taková těžko pochopitelná a místy až nudivá zajímavost. Nevím, jednička mě už teď asi ani nezajímá. Ne že bych byl tak znechucen, ty zvratky mě ale prostě neberou, těžce amatérský styl taky trochu vadí, hlubší myšlenku jsem v tom líný hledat, a jediné co tam tak zbývá, jsou sem tam povedené gore efekty. Třeba blití do vydlabaný ženský hlavy, to je přeci hezký nápad, ale prostě a jednoduše to zanikne v tom blití, blití, blití a čekání na blití. Tenhle film je kurva o blití (většinou stejnak samý čistě 'vodnatý' mix), nic pro mě.

Malice in Lalaland (2010)

Lehce podivné, lehce komediální a celkem stylové porno, založené na dvou knihách o Alence od L. Carrolla. Malice (Sasha Grey) uniká z nekale vedeného blázince, následuje tajemného králíka, potkává výstředního asiata, a celou dobu je pronásledována vyšinutým zřízencem onoho ústavu. Po té její cestě jsme svědky několika šukaček. Péčko a film je tady v docela dobrém poměru, řekl bych tak 3:2, což to dělá dobře koukatelným i pro 'normální' účely. Ony ty P scény jsou stejně tak krátké a moc sestřihané, že to nebude nic pro honiče. Ženský jsou až na Sashu nezajímavý/umělý, subžánrově normál (trojka, nesvázaná čtyřka, lesby, klasika), ale relativní stylistická nápaditost těch akciček to vynahrazuje. Za zmínku stojí dobrý, tvrdě hard rockový soundtrack, a kratší povídací role Rona Jeremyho. Docela povedená a slušně natočená záležitost - jen to mohlo být méně odlehčené a větší psycho.

Maskhead (2009)

Fred Vogel přišel s o něco 'filmovějším' počinem, než jakým byla jeho vyhlášená fake snuff série AUGUST UNDERGROUND, ale úchylný je to přibližně tak stejně. MASKHEAD je zavalitý zohyzděný hovado s fešácky obvázanou a obepnutou hlavou, který přichází konat úlohu exekutora do jakéhosi fetišistického soft porna, točeného dvěma mladýma 'byznysholkama'. Oběti samozřejmě předem nic netuší. Psal jsem, že je to filmovější než AU, ale pořád je to celkem rozházený a ne úplně automaticky stravitelný. Hlavní děj není plně navazující a současně s ním běží ještě částečně propojená zápletka se zvrhlym kovbojem. Vogel prostě sebral pár pochybných existencí, známý odněkud z baru, a šlo se točit. Na můj vkus tam nemuselo být tolik kecání, ale říkám - úchyláren je dost. Narvání hovna oběti do chřtánu už asi s nikým moc nehne, gay fisting se dá skousnout, ale pohlavní styk s ohřebíkovaným kůlem (screen s varováním), tomu říkám grandiózní finále. Jo a gore (když už na něj přijde) nemá chybu + násilí je syrový = celé to působí uspokojivě realisticky. Pokud jste už s Vogelem měli kdy předtím co do činění a líbilo se, pokud cílujete na extrém, tady to si myslím že určitě nezklame - dobrá práce Frede.

Wrong Way (1972)

>Double rape, no revenge< grindhouse srandička. Holky to vezmou zkratkou, kiksne jim auto, bla bla bla, jsou znásilněny bandou budižkničemů a jen co si vymejou bobry, jsou znásilněny znovu: nějakou zkurvenou hippí sektou. Maximální samoúčelnost je to (což má taky exploatace v pravém slova smyslu být), ale celé ty rape scény působí spíš neautenticky až srandovně - je až moc vidět, že je to dělaný 'naměkko', k tomu to přehrávání, no prostě vás to těžko nějak vyšokuje. Daný dohromady je to jak od malýho děcka, občas totálně nekontinuálně, třeba i dějově. 20 minut před koncem je tam vražena zbrusu nová zápletka, kde si to dva týpci rozdávaj se zfetovanou holkou, kterou mají v úmyslu pašovat přes hranice. A předchozí hodinový děj najednou jako by nebyl, jak ten dopadl se dozvíme vyloženě odflákle. Prostě 'co to kurva'. Ale i přes tu slátanost, amatéřinu a místy i docela nudu vše zachraňuje 70's atmosféra, ta to činí dobře stravitelným. Být v tom ale porno, tak je to podle mě pecka. Takhle slabší 3*.

A Dirty Western (1975)

70's lehce násilný porno western. Píše se rok 1891, z věznice zdrhají tři trestanci - a je to pěkně hulvátská trojka (něco jako kačeří Rafani). Při útěku před muži zákona narazí na malou farmičku, kde zůstala sama doma ženská a její tři skotačivý dcerky. Co bude následovat je celkem jasný... přeci jen, pro naše antihrdiny bylo 7 let vězeňskýho homo píchání se do zadku celkem až moc dlouhá doba. Takže, v porovnání s P drsňárnami typu FORCED ENTRY, WATER POWER, SEX WISH, CLIMAX OF BLUE POWER, FARMER's DAUGHTERS (atd. - některé další kdyžtak najdete v mých komentech) je tohle nadstandard. Není to sice žádná větší násilnost, ale když už (znásilnění), tak to probíhá celkem přesvědčivě. A v kontrastu se sedmdesátkovou pohoda atmosférou je to pecka. Jo, v kvalitě je to nadstandard (v kategorii výše zmíněným), jak film tak péčko je to dobrý - i když se samozřejmě nacházíme v době bobrů a ne-big dicků - každopádně nejede se podle šablony, což mám rád. Dojde i na podvodní šuking, malý lesbo incestík, finální a pro někoho fatální orgie. Taky stylový kreslený slideshow intro. Prostě kdo se se mnou nese na týhle vlně (moc vás asi nebude:D), pojďte do toho!