Up! (1976)

Předposlední Russ a naplno mix šukání, absurdit, mysteriózních vražd a nácků, Raven De La Croix hodně solidní ženská, jenže je to až moc velká kravina, působí nuceně a výsledek je nesourodý. Podobný dojem jsem měl z Beyond the Valley of the Dolls, je to s ním holt nahoru dolu.

Eruption (1977)

Havajská erupce je slabý porno, nemá cenu dívat - pojišťovací zápletka nudná, šukací scény bez zápalu a herečky level E55 bych nezval ani na rande. Jinými slovy se přiznám, že jsem výjimečně přetáčel. Ale ač vysoce klamavý, má to hodně super poster, co sám stojí za dvě hvězdy! Stejný případ jako před pár týdny Gator Bait.

Josefína Mutzenbacher: Jak to skutečně bylo... díl 1. (1976)

Tak po čase další sprostá kultovka, tady sice bez věhlasnýho CZ dabingu, zato ale v super otitulkovaný půlnoční projekci - tj. potlesk za každý cumshot. Josefína je veselá groteska ("lascivní komedie"), správně ujetá, ale i -- nekecám -- podezřele slušná jako film. Rhombergová je skvělá jako nestydatá dcerka, vyloženě prkenný snad nikdo z herců, děj jde nějak kupředu, hlášky baví a hodně se tu hlásí i při akci, sympaticky není nic svatý, kouzlo navíc přidává ta barokní výtahová music (či kam to žánrově spadá). Díky Otrlý divák 2018.

SexWorld (1978)

Když se řekne "sedmdesátky", vybavím si logicky právě kulty tady toho (i špinavějšího) typu a vždycky se rád sem tam obohatím o další. Tohle jsem přehlížel a dohnal až v souvislosti s Otrlcem ’17 - bude to do programu vděčná volba. Klasický množství ošklivých lízaček, matlání mrdky přes chlupy a převahu neatraktivních účinkujících šperkuje solidně vtipná zápletka i sada hlášek, přičemž kralují dvě interracial scénky, u kterých se správně posmějete. A připomene nějaký ty dobový reálie... Dal bych tomu o bod víc než celé první sérii WESTWORLDu na HBO, v případě zájmu doporučuju zapátrat ve vydatných análech téhle dekády (nebo ještě hlouběj) a prostě "Just smells like ass, come on smell it!"

Exhausted: John C. Holmes, the Real Story (1981)

Polodokumentární portrét obdařené 70’s legendy, složený z rozhovorů s ním, civilisty i insidery, dále z behind the scenes a - co je na tom asi vůbec nejlepší - přímo i porno záběrů. Celé je to rozhodně spíš taková glorifikace Johna Holmese, než nějaký nestranný příval informací, ale... od toho tu máme jiné. Takže nečekejte moc ohledně kontroverze, díky roku vzniku ani smrti s HIV. Brzo se dozvím víc (WADD documentary) a mrknu konečně i na BOOGIE NIGHTS.

Debbie Does Dallas (1978)

Teenky potřebujou vydělat na trip do Dallasu, tak toho zneužije kdo může - vyprášit jim bobry. / Jedná se o jedno z nejznámějších dobových porn a v rámci té doby je solidní, i přes to, že jsou tu tak dvě maximálně tři hezký holky (zbytek ne) a vcelku tu není nic moc zajímavýho, nad čím bych se mohl pozastavit. Tedy... Snad krom toho dream-cums-true touchdownu v závěru :)

Kankin sei no dorei: Ikenie 2 (1986)

Humorná japonská úchylárnička s chlípným labužníkem v hlavní roli, sestávající ze všech možných S&M sračiček, od jehel, knoflíků na prádlo a bandáží, přes různý kovový píčovinky, až po klistýr následovaný ucpáváním prdele korkem a takovéhle trýznění oběti. Těšil jsem se na nějakou porno násilnost (a la FORCED ENTRY atd.) a ta se nekonala, tohle není nic moc pro mě, nic co by mě zaujalo. Ale sranda to místy byla.

Mluvící sex (1975)

Porno o pochvě, co chce pořád jen mrdat. A navíc mluví. Malý péra (až na jedno velký tlustý), moře chlupů, rafinovaný příběh a super tlumočení na Festivalu otrlého diváka 2011. A bacha, většina jich může mluvit, ale nedělaj to dokud toho nemaj už fakt plný pysky...

Tha se do stin Kolasi, agapi mou (1999)

Mozkovej výmrd v tom smyslu, že to nedává žádný smysl, až mě to úplně otrávilo a druhou polovinu jsem si připadal jako když se dívám do zdi. Dialogy nic nikam neposunují a chápete je jen částečně, záhada se neodkrývá, na logiku se nehraje, časově je to všelijak. Ve filmu jsou tři postavy, každá každou miluje a každá pořád všechno opakuje, dohromady vykouří spoustu cigaret, domyslete si to jak chcete. Někdo si takhle očividně hraje rád, ale já na to prostě nemám, takže na to házím ignorantský "nasrat!".