Muž s cejchem smrti (1990)

Další klasický Seagalův film, který podle mě patří mezi ty jeho nejlepší filmy. Seagal zde mistrovsky předvádí své bojové umění v dobře a hlavně svižně natočených bojových scénách.

Muž z Acapulca (1973)

Hodně zábavná komedie s Belmondem, která je plná nepřekonatelných scén a hlášek.

Mys hrůzy (1991)

Velmi napínavý film se skvělým Robertem De Nirem, který předvádí naprosto úžasný herecký výkon.

Nabitá zbraň 1 (1993)

Skvělá parodie na Smrtonostnou zbraň a spoustu dálších filmů. Film nabízí hodně vtipných scén a dialogů.

Nájemní zabijáci (2011)

Vůbec to nebyl špatný film a mě se docela hodně líbil. Dobrý děj a film má hlavu a patu. Van Damme je tady hodně dobrý a svoji roli zahral slušně a Adkins se k němu hodil. Akce je tu sice málo, ale zato je celkem kvalitní a dobře udělaná.

Nalevo od výtahu (1988)

Na levo od výtahu je velmi povedená situační komedie, která ma velmi dobrý scénář a je plná vtipných hlášek a různých střeštěných situací a záměn. Richard je jako vždy skvělý a ostatní herci jsou neméně dobrý a skvěle se doplňují. Nejvíc mě dostala scéna kdy Richard vypráví příběh o pistoli a zapalovači, který vypadá jako pistole dvoum strážníkům. To nemělo chybu. Takže tahle komedie je určitě podle mě jedná z nejlepších komedií s Richardem.

Narušitel (1989)

Skvělej horor se skvěle udělanýma gore efektama. Na filmu se mi hodně líbila kamera, která nemá chybu. Film má trochu pomalej rozjezd, ale od půlky filmu se to rozjede ve svižném tempu. Vraždy jsou hodně dobře udělaný. V 80 letech se ještě točily hodně dobré horory a tenhle mezi ně určitě patří.

Návrat do budoucnosti (1985)

Naprosto dokonalá komedie o cestování časem. Scénář nemá chybu a herci jsou suproví, hlavně M.J.Fox a doktor v podání Ch.Lloyda.

Návrat do budoucnosti II (1989)

Druhý díl hned navazuje na díl první a je stejně kvalitní. Skvělá zábava.

Návštěvníci (1983) (seriál)

Lepší český seriál jsem neviděl.