Noční můra v Elm Street (1984)

Kultovní horor, který je nejlepší z celé serie. Ještě druhý díl dosahuje kvalit prvního dílu. Film má originální námět a je docela napínavej a hlavně má skvělou hororovou atmosféru. A děsivej Freddy nemá chybu.

Noční můra v Elm Street 3: Bojovníci ze sna (1987)

Tenhle díl neni moc povedenej. Film obsahuje prvky fantasy a to mu hodně uškodilo. Jinak pár dobrých scén se ve filmu najde. Freddy Krueger je stále stejně děsivej. Film, ale už nemá takovou hustou atmosféru jako díly předchozí.

Norbit (2007) odpad!

Přiblblá komedie u který jsem se snad ani jednou nezasmál.

Oběti války (1989)

Oběti války mi přišli jako takovej průměrnej válečnej film. Na filmu jsou nejlepší podle mě herecké výkony Michaela J. Foxe a Seana Penna. Jinak od filmu jsem čekal lepší příběh a bojové scény mohly bejt udělaný lépe. Jinak to není špatnej film, ale na Četu nebo Full metal jacket to rozhodně nemá.

Olověná vesta (1987)

Naprosto vynikající a hodně drsný válečný film. Část ve výcvikovým táboru nemá chybu a druhá část, která se odehrává ve Vietnamu je taky dobrá, hlavně jak jsou dobře natočeny a udělaný bojové scény. Na filmu se mi hodně líbila skvělá Kubrickova režie a dále kamera a výtečná hudba. Tento film společně s Četou a ještě Narozen 4. července jsou nejlepšími filmy o Vietnamské válce.

Opustit Las Vegas (1995)

N. Cage nemam moc rád, ale tady svou roli alkoholika zahrál výtečně. Zajímavý film, který stojí za shlédnutí.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Jednoznačně nejhorší český seríal. Dementní scénář, příšerní herci. To už radši Rodinný pouta než tenhle ten seriál.

Oscar (1991)

Hodně povedená komedie, která se mi hodně líbila a přišla mi stejně kvalitní a chvílemi lepší než originál s Funesem. Film je zasazen do mafiánského prostředí a vesměs se odehrává v jednom domě ve kterém se odehrává skvělá zápletka s výměnou kufrů a spoustou dalších šílených zmatků. Všichni herci podávají skvělý výkon a Stallone také zahrál na jedničku jako vždy.

Ospalá díra (1999)

Zajímavej horor, kterej má skvělou atmosféru. Holt Tim Burton umí.

Osvícení (1980)

Film je natočen podle knihy Stephena Kinga. Knížku jsem nečetl, takže nemůžu srovnávat, ale film je naprosto skvělý. Na filmu mě hned zaujala úvodní scéna, v niž je z velkého nadhledu zabíráno jedoucí auto napříč drsnou horskou krajinou a do toho zlověstně znějící hudba. Dále samo o sobě bylo dosti strašidlné horské prostředí hotelu i samotný hotel, který je mimo sezonu bez lidí a je hlídaný a udržovaný pouze jednou rodinou. Na filmu se mi líbila skvělá atmosféra a postupné budování napětí a hlavně skvělá kamera. A Nicholson podává v tomhle filmu skvělý herecký výkon. Pro mě je tento film společně s Full metal jacket nejlepší film Stenleyho Kubricka.