Česká miss (2010) (pořad)

Na miss bylo dobrý jen to, že tam byli vesměs pěkný holky a účast Jean Clouda Van Damma, který se podle mě docela nudil a to je vše co bylo na miss dobrý. Nejhorší na miss byl Libor Bouček jako moderátor. Snaží se být vtipnej, ale mě přišel hodně trapnej.

Jak vykrást banku (1964)

Celkem zdařilá komedie, hlavně díky skvělému Funésovi, který předvádí skvělý výkon a díky dobrému scénáři. U filmu jsem se náramně bavil. Škoda jen, že Funese nedaboval Filipovský, ale daboval ho Faltus, který ho nadaboval docela dobře, ale na Filipovskýho rozhodně nemá. Chvílemi se mu podařilo napodobit Filipovskýho, ale někdy mu vůbec nebylo rozumět a chvílemi šišlal. Ale Faltus je přijatelná náhrada za Filipovského a je mnohem lepší než dabing od Krampola.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Hrozný, naprosto příšerný.

Comeback (2008) (seriál)

Někdy je to docela dobrý a i vtipný, ale některé díly jsou fakt hrozný. Nejlepší na seriálu je Martin Dejdar v roli ozzáka, kterého stvárnil hodně dobře.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Docela dobrej zábavnej pořad, kterej je někdy hodně zábavnej a někdy méně. Záleží na pozvaných hostech.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Naprosto povedený. Prostě skvělý.

Ošklivka Betty (2000) (seriál) odpad!

Příšernost. Tenhle seriál je velká stráta času.

Kožená tvář (1990)

Na prví Texaský masakr to rozhodně nemá, ale neni to špatný pokračování. Film je docelá napínavej a pár lekaček tam taky je a atmosféra není špatná. Takže průměrnej horor.