Zodiac (2007)

Vynikající Fincherův krimi thriller, který zapůsobý dobrou režií, scénářem a dobrým hereckým obsazením. Film má velmi dobrou atmosféru a děj. Pro mě je Zodiac jeden z nejlepších krimi filmů. Rozhodně doporučuju.

Živý terč (1993)

Průměrnej akční film, kterej je na mě až moc přehnanej.

Faktor strachu (2001) (pořad) odpad!

Nic tak debilního jsem ještě neviděl. Žádný adrenalinový úkoly jenom samý debilní a nechutný ukoly jako např. jíst housenky, kobylky nebo pusou dojit kozy atd. Tohle je rozhodně nejdebilnější pořad co jsem kdy viděl.

Terminator Salvation (2009)

Od Terminátora Salvation jsem čekal pořádnou apokalyptickou válku mezi terminátory a lidmi, ale nic takovýho se nestalo. Ještě jsem čekal, že mě ohromí pořádná apokalyptická atmosféra, ale ta je ve filmu hodně slabá, chvílemi žádná. Další slabinou nového Terminátora je podle mě příběh, který je hodně slabý a chvílemi nějaké scény jsou dost trapný. Na druhou stranu je zase nový Terminátor po vizuální strance docela pěkně zpracovaný.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálu, který sleduji pravidelně a vždy se těšim na dálší díl. Tenhle seriál mě dokáže vždy pobavit svým humorem. Všichni herci jsou skvělí hlavně postava Barnyho, kterého skvěle stvárnil N.P.Harris. Jak jsem poznal vaši matku mi přijde hodně na způsob přátel, ale seriál je mnohem lepší než přátelé.

Dobrý voják Švejk (1956)

Skvělá komedie se slavným Švejkem, kterého mistrovsky zahrál Rudolf Hrušinský st.. Dále skvělej hereckej výkon podal Miloš Kopecký.

Elita armády (2006)

1 * za Van Damma. Film je to jinak strašnej.

Formule! (2001)

Naprosto špatnej film.

D-Tox (2002)

Docela působivý thriller kterému nechybí atmosféra. Stallone předvádí dobrý herecký výkon a ostatní se taky docela snaží hrát. Škoda jen toho scénáře, ten je trochu slabší a na filmu ubírá. Jinak celkem dobrá podívaná.

30 dní dlouhá noc (2007)

Horory o upírech zrovna moc nemusím, ale tenhle se mi líbil. Skvělá atmosféra a dobré prostředí malého městečka, které upadlo na 30 dnů do temnoty. Docela pěkně a svižně natočené a dobré gore efekty. Škoda jen toho konce, ten mohl být udělán lépe.