Policajti z předměstí (1999) (seriál)

Dagmar Ďáskovou jsem viděl jen ve dvou natočených věcech. V jedné neustále vypínala svojí hruď a v tom vlastně spočívala její role (viz. tenhle skvost Víta Olmera). V druhé, kterou nevím, kdo natočil, měla, jak se říká u nás na severu "plnou hubu starostí" a nevěděla, co má na diváka vyšpulit dřív. A za ten druhý kus dávám onu jednu hvězdičku, protože tenhle seriál jsem nebyl schopnej sledovat ani ožralej a to už je co říct.

Comeback (2008) (seriál)

Kristýnka Leichtová je kus!

Helena a její chlapci (1992) (seriál)

Jako desetiletej kluk jsem na to koukal a říkal jsem si, že chci bejt velkej a řešit "velký" problémy. Dneska je mi šestadvacet, průserů mám jak buchet a myslim, že už to nikdy vidět nechci.

Bílá paní (1965)

"Tak co ten novej most, bude?---Buď klidnej, je v plánu.---Po plánu řeku nepřelezu!" Když si uvědomím dobu vzniku, musím před tvůrci smeknout. A navíc je to výborná zábava, skvělí herci a jedna hláška za druhou. "Náš úkol jsme s úspěchem nesplnili. Děkuji vám, nazdar soudruzi. Náš další úkol je neupadnout!" Prostě skvělý film s minimem hluchých míst, který je aktuální vlastně i dnes. Co dialog to dokonalá satirická perla.

Prázdniny pro psa (1980)

Děda s babkou a jejich spory jsou fajn, ostatní je "jen klasický" Tomáš Holý.

Partička (2011) (pořad)

Viděl jsem zatím jeden díl a bavil jsem se skoro stejně dobře, jako u původní slovenské verze. Dál se uvidí. Je pravda, že na pořad dvojce Kaiser/Lábus - Ruská ruleta, to prostě nemá, ale myslím, že pánové zvládají improvizaci celkem obstojně a já se nasmál. P.s.: Tento komentář mě opravdu pobavil: "O poznanie slabšie ako slovenská verzia." - napsal Slovák... co může taky Slovák napsat o "Čehůnech",že... :-) 20.9.2011-musím říct, že jsem do dnes viděl skoro každý díl stále se dobře bavím. Zvlášť mě celkem neznámé tváře-Igor Chmela a Ondřej Sokol-velmi mile překvapují. Tihle dva zvedli moje hodnocení na ****.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Obě by mi za chvíli vykecaly díru do hlavy. Jak já nesnáším užvaněný lidi, co dokážou plkat o ničem celý hodiny... .Konečné hodnocení: Dva pěkný zadky=jedna hvězda. Ale radši bych štípal dříví ve vánici, než koukat na tohle.

Kytice (2000)

Jednou mi jeden člověk, co se celý život "opírá spíš o ruce než o hlavu" řekl, že je to přiblblá pohádka pro děti. O jeho inteligenci od té doby nepochybuju, protože tenhle snímek je všechno možné, jen ne to. Díky tomuhle dílu si občas jen tak zazpívám "Zemřela matka a do hrobu dána, syroty..." :-) Celek je krásně barevný, místy syrový a hlavně dobře nasnímaný. Vždycky mě po shlédnutí napadne, jaké to muselo být asi počteníčko pro lidi žijící v době vydání...

Chlapci a chlapi (1988) (seriál)

Že naše armáda tenkrát "jen bránila mír proti agresorům ze Západu", to je všeobecně známé, takže o tom, že je to propaganda velká jako dobře vykrmená prasnice, se ani rozepisovat nebudu. Ona je to totiž hlavně NUDA k uzoufání a to je pro mě to hlavní. Ani jedné postavě to nevěřím. Jediný člověk, který umí zahrát nějaké emoce a dá se mu to i věřit, je pan Javorský. Sečteno a podtrženo, než sledovat hodinu "starosti" velitele, jestli se stihne nácvik na Spartakiádu, tak to jdu radši na pivo, protože tím zabiju míň mozkových buněk.