Pretty Woman (1990)

Dámy prominou, ale mě tenhle film vždycky přišel tak moc přitažený za vlasy, až to bolí. A pokud bych jej měl zase hodnotit jen jako pohádku pro dospělé, tak mi krapet vadí v hlavní roli pohádky kurva, co má nalítáno víc, než F16ka. Pokud by někdo namítl, že "je to přece život", tak se dám asi na víru a chci věřit v život po životě. Navíc ani nekonečné omílání televizními stanicemi z "princezny Vivian" hezčí ženskou neudělá. Tohle prostě není můj šálek kávy.

Nezvratný osud 4 (2009)

Jen díky tomu, že jsem to viděl v kině ve 3D, dávám ***, protože v tomto provedení se občas leknete a dá se na to koukat. Vidět to ale doma, asi to ani nedokoukám. Těch "Nezvratných osudů" už bylo až až...

Zelený sršeň (2011)

Celkem povedené, ale moc nemám rád filmy, ze kterých si půl hodiny po skončení nepamatuji ani polovinu. Na druhou stranu Christoph Waltz se mi v Hanebných panchartech hodně líbil a po tomhle filmu ho začínám mít opravdu rád. Jeho projev je prostě super.

Babiččin dům (1988)

Jako malý jsem se u tohohle filmu mohl pos..t! Radši se na to znovu koukat nebudu, možná by šlo hodnocení dolů.

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

"Teď už s ní můžu leda tak leštit příbory." "Cynická obludo!!" Tenhle film je pro mě kult.

Černá smrt (2004) (TV film)

Jako středoevropana mě hodně mrzí, že dokument pojednávající o celoevropské epidemii tvůrci stáhli jen na onu ostrovní zemi, která bohužel nemůže chybět v žádném dokumentu anglicky mluvících tvůrců a ve středověku nejrozvinutější evropskou zemi, Itálii. Liboval jsem si, že uvidím dokument se širokým záběrem, popísující poměry středověku od oceánu až po Ukrajinu(stejně jako byl záběr morové nákazy) a dostal jsem úzkoprofilovou záležitost. Škoda, téma je to nadmíru zajímavé.

Milenec je zločinec! (2008)

Pohádka o tom, jak se ze sympatického záporného hrdiny v nejlepších letech, stane sympatický kladný hrdina v nejlepších letech. Tisíckrát použitá šablona za kterou by se nemusely stydět ani vystřihovánky v časopise ABC. P.s.: Ani Meg Ryan nemládne a tak si asi chtěla stárnoucí ksichtík trochu vylepšit, ale to kilo botoxu si mohla odpustit. Vypadá jak vosková figurína.

Zas je tady Silvestr (2010) (pořad)

Marně jsem čekal pořad, ve kterém budou hrát prim scénky a nebude v něm "zpívající vata". Škoda.

Ženy v černém (1997)

Doufám, že se nikdo nenechá zmást označením "Erotický / Sci-Fi", protože jestli jo, tak by mě hodně pobavil. Skoro stejně, jako dialogy v tomhle "filmu". Řekněme si to naprosto otevřeně, tady se prostě š.ká,š.ká a š.ká a pak se, jakoby náhodou, prohodí pár slov, které stejně nedávají kloudný smysl a vedou zase k š.kání, nic jinýho v tom nehledejte. Pokud se ale chcete prostě jen podívat, jak člověk vypadá od pasu dolů a jaké psí kusy se dají s těmito partiemi provádět, jste na správné adrese. P.s.: Až zpětně jsem si přečetl "oficiální text distributora" a uvědomil jsem si, že můj komentář už je vlastně zbytečný :-)